درباره مسکو

درباره مسکو- مسکو به باغ های زیبا ,موزه ها و کلیساهای بی نظیرش شهرت خوبی نزد گردشگران دنیا یافته است یک شهر خوب گردشگری که معماری فوق العاده اش همه

مسکو را بیشتر بشناسیم !

بی شک همه می دانند مسکو پایتخت روسیه یکی از زیبا ترین شهر های دنیاست و جمعیت زیاد آن نسبت به سایر شهر های اروپایی خود دلیلی کامل برا این امر است .مسکو علاوه بر اینکه یک مرکز مهم اقتصادی و تجاری است یکی از زیباترین قطب های مورد علاقه گردشگران دنیاست .

مسکو را مهد هنر می دانند و هنرمندانی چون چخوف ,داستایفسکی و تولستوی را همه عاشقان هنر به خوبی می شناسند .یکی از گران ترین شهرهای جهان که به منزله قلب روسیه از آن یاد می شود .و نماد آن کاخ کرملین است که قدرت و تمدن روسیه را به رخ می کشد .

 

مکان های دیدنی در مسکو !

 مسکو به باغ های زیبا ,موزه ها و کلیساهای بی نظیرش شهرت خوبی نزد گردشگران دنیا یافته است یک شهر خوب گردشگری که معماری فوق العاده اش همه را متعجب کرده است .

دیدن مکان های زیبای مسکو آن چنان فریبنده است که ممکن است شما را ساعت ها در جایتان میخ کوب کند مکان های چون

 

میدان  سرخ :

یکی از پربازدید ترین مکان ها در دنیا ست یک میدان وسیع که با وجود ازدحام جمعیت در آن شلوغی اش احساس نمی شود از یک سمت با دیوارهای کرملین و از سمت دیگر با مرکز خرید جم هم جوار است .میدان کرسنایا پلوشاد با نام میدان سرخ را سمبول انقلاب مسکو می دانند .

کلیسای سنت باسیل :

معبدی رنگارنگ و افسانه ای که توسط ایوان مخوف ساخته شده و قدمتی 1600 ساله دارد .

کاخ کرملین :

بزرگترین کاخ روسیه که محل اقامت رئیس جمهور یا به عبارتی امپراطوری روسیه است .این کاخ با شکوه با معماری فوق العاده اش یکی از زیباترین کاخ خای دنیا به شمار می رود .

 

پارک گورکی :

اگر از علاقمندان جشن و شادی هستید پارک گورکی مکانی بسیار جلب برای لذت بردن است به علاوه در این پارک می توان از دیدن جاذبه های مختلف نیز لذت ببرید .

گالری مجسمه های یخی :

مجموعه ای از زیباترین مجسمه های مشاهیر روسی که به زیبایی با یخ ساخته شده است .

تور روسیه این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که دز زمان کافی از تمامی این جاذبه های گردشگری دیدن فرمایید.

تئاتر بولوشوی :

با قدم زدن گذاشتن در این تئاتر آرامش را به طور عجیبی در خود احساس خواهید کرد .منظره زیبای آن واقعا برای همه بازدید کنندگان جذاب و محبوب است .

موزه تاریخی روسیه :

اگر میخواهید با فرهنگ و تمدن مردم روسیه بیشتر آشنا شوید موزه ایالتی را حتما سر بزنید و میلیون ها شی جالب و به جامانده از تاریخ روسیه را مشاهده کنید .

کلیسای مسیح منجی:

این کلیسا با نقاشی ها جالب که در داخل خود دارد یکی از زیباترین مکان ها در مسکو ست .

شما عزیزان می توانید از طریق تور ارزان روسیه در تمامی فصول به این کشور زیبا مسافرت کنید و از تمامی جاذبه های گردشگری این کشور دیدن فرمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها