سفر به گرجستان در قالب عکس (بخش سوم)

سفر به گرجستان در قالب عکس-سفر به گرجستان| تور گرجستان,تور باتومی،گرجستان,باتومی،جاذبه های باتومی,آشنایی به شهر باتومی,هتل شرایتون باتومی,بلوار باتومی باتومی,پارک دلفینها باتومی,آجارولی,جاذبه های باتومی,مراکز گردشگری باتومی,هتل 5 ستاره باتومی

سفر به گرجستان در قالب عکس را با سفر به یکی دیگر از شهرهای زیبای گرجستان به نام باتومی آغاز خواهیم کرد ، قبلا در مقاله آشنایی با شهر باتومی

شما را با شهر زیبای باتومی آشنا کرده بودیم ،اینک میخواهیم برای کسانی که موفق به سفر با تور گرجستان نشده اند یک سفر چند دقیقه ایی به باتومی را داشته باشیم.

با تورزپرس همراه شوید.

 

 

 باتومی یک شهر ساحلی در جوار دریای سیاه و از همسایگان ترکیه است که ایرانی ها میتوانند حتی  با اتومبیل شخصی خود به این شهر سفر کنند.

خب سفر ما آغاز شد.

من برای اقامت در باتومی هتل شرایتون باتومی را انتخاب میکنم.

هتل شرایتون

هتل شرایتون باتومی اولین هتل 5 ستاره بین المللی در کرانه دریای سیاه با تعداد ۲۰۲ اتاق و ۲۶ عدد سوئیت لوکس و سالن های همایش تا 1500 عدد ظرفیت می باشد.

دارای امکانات ورزشی مثل سالن بدنسازی و استخر و تنیس و مکز تجاری برای خرید می باشد.

 

 

بعد از اقامت و استراحت در هتل اقدام به دیدن شهر و جاذبه های باتومی خواهیم کرد.

 

 

بلوار باتومی

گردش در باتومی را از قدم زدن در بلوار باتومی شروع میکنیم،یک پارک 6 کیلومتری در کنار ساحل با کف پوش سنگی و پوشش گیاهی وجود چرخ فلک و انواع مجسمه ها انتخاب بسیار مناسبی برای قدم زدن می باشد.

 

بعد از قدم زدن در این بلوار رویایی نوبت پارک دلفینها است.

پارک دلفینها باتومی

این پارک نسبتا قدیمی و برای سال 1975 می باشد که امکانات بسیار خوبی از جمله انواع حرکات نمایشی دلفین ها به همراه ارائه خدمات جابه جایی افراد ناتوان می باشد.

 

 

بعد از تماشای پارک دلفین ها یک میانه وعده خوشمزه گرجی میچسبد.

آجارولی

یک میان وعده عالی و خوشمزه که در باتومی طرفدارهای زیادی دارد.

یک خمیر قایقی به همراه تخم مرغ و کره میتواند انرژی خوشمزه ایی باشد.

 

ادامه سفر در سفر به گرجستان در قالب عکس (بخش چهارم)موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها