درباره آتن

درباره آتن -شهر آتن به عنوان یکی از شهرهای مهم تاریخی جهان و به عنوان شهری نشات گرفته از مهد و ادب شناخته شده است.می توان گفت این شهر مناسب ترین مکان

توضیحاتی  درباره آتن

درباره آتن::شهر آتن یکی از بزرگترین و زیباترین شهرها و همچنین پایتخت کشور یونان می باشد.این شهر از لحاظ موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خلیجی به نام سالونیک در داخل دشت آتیک قرار دارد.شهر آتن به عنوان یکی از شهرهای مهم تاریخی جهان و به عنوان شهری نشات گرفته از مهد و ادب شناخته شده است.

درباره آتن

افرادی که تور یونان  و یا تور آتن را برای مسافرت های خود انتخاب می کنند معمولا شهر آتن را برای  اقامت انتخاب می کنند.

می توان گفت این شهر مناسب ترین مکان برای افرادی است که علاقه ی ویژه ای به تاریخ و آثار باستانی و دوران کهن دارند.

از نکات بسیار مهم و قابل توجه در مورد تاریخ شهر آتن این موضوع است که این شهر زادگاه بازی های المپیکی می باشد.در واقع بازی های المپیکی در حدود 100سال پیش از این کشور آغاز شده است و بعدها به صورت برگزاری مراسم المپیکی جهانی در آمده است که هر 4 سال در یکی از کشورهای جهان برگزار می شود و در سال 2004 برگزاری این مراسم دوباره به شهر آتن بازگشت و به دلیل این اتفاق سراسر این شهر دچار یک تحول و دگرگونی شده و شور و هیجان وص ناپذیری این شهر را فراگرفت.

شهر آتن دارای مناطق زیبا و توریست پسند بسیار زیادی می باشد که حتی آوازه ی بسیاری از این جاذبه ها در جهان پیچیده است و موجب شده است تا افراد زیادی برای دیدن از این جاذبه های گردشگری ترقیب شوند.

کشور یونان به عنوان یکی از کشورهای موجود در اروپای شرقی از جمله کشورهایی است که همواره دارای جذابیت های فرائانی برای مردم سراسر دنیا بوده است که شهر آتن و زیبایی های آن یکی از این موارد می باشد.

همه چیز در مورد یونان با سایت تورزپرس

شما می توانید برای کسب اطلاعات جامع و کامل در مورد یونان از قبیل جاذبه های گردشگری یونان و آب و هوای یونان و حتی بهترین هتل های یونان به سایت تورزپرس مراجعه کنید.

سایت تورز پرس اطلاعاتی کامل در مورد تور یونان تز جمله قیمت تور یونان در اختیار شما قرار می دهد و حتی شما این امکان را دارید که برای مسافرت خود به یونان برنامه ریزیی کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها