مراکز خرید پاریس

مراکز خرید پاریس - فرانسه را همانطور که احتمالا می دانید با نام شهر مد و فشن نیز می شناسند و بهتریم برند های پوشاک ولباس در فرانسه واقع شده است

فرانسه را همانطور که احتمالا می دانید با نام شهر مد و فشن نیز می شناسند و بهتریم برند های پوشاک ولباس در فرانسه واقع شده است و طراحان فرانسوی لباس ها را طراحی می کنند نظیر شنل و لویی ویتون پس قطعا خرید کردن در فرانسه و پوشاک اصل فرانسوی خریدن لذتی باورنکردنی دارد هرچند که قیمت ها قاعدتا بالاست ولی حتی اگر از آن ها خرید نکنید حتما باید این مراکز خرید را ببینید و از دیدن آن ها لذت ببرید در واقع می توان گفت گشت زنی در این مراکز خود نوعی جاذبه ی گردشگری می باشد حال در این مقاله سعی می شود برخی از آن ها به شما معرفی شود و شرح کوچکی از آن ها داشته باشیم البته همانطور که می دانید بهترین سوغاتی از فرانسه عطر و ادکلن است و همچنین شکلات که بسیار مناسب سوغاتی است.

بهترین مراکز خرید پاریس

  • محله لادفانس La Defense

محله لادفانس به نیویورک پاریس شهرت دارد چرا که بزرگترین مرکز تجاری اقتصادی اروپا است و شرکت های بزرگ و رده اول زیادی در آنجا وجود داردند که این محله را بسیار مهم کرده است این محله که در امتداد شانزه لیزه قرار دارد میزبان یکی از مراکز خرید بزرگ نیز می باشد مرکز تجاری به اسم "کواتر تمپس" یا چهار فصل که یکی از بزرگترین مراکز خرید می باشد و برندهای رده اول جهان نظیر زارا ، لیوایز ، گپ ، سواچ لاکوست و ... در آن قرار دارند البته برند های معروف فرانسوی نیز در آنجا قرار دارند نظیر برند محصولات آرایشی ایروشه و ... پس از این لحاظ می توانی این محله را یکی از بزرگترین مراکز خرید در نظر گرفت این محله نیز دارای یک سینما است که فیلم های روز جهان را با زبان انگلیسی پخش می کند اگر می خواهید به این محله بروید باید با استفاده از قطار های RER از مرکز شهر به این محله برسید.

محله لادفانس La Defense

  • محله مون پارناس Montparnasse

از دیگر محله های مناسب برای خرید فرانسه که در کنار رود سن واقع شده است و به دلیل کافه ها و استدیو های موسیقی محله معروفی است لی از چه لحاظ این محله برای خرید مناسب است زیرا برج مون پارناس در این مکان واقع شده است و مرکز خرید بسیار مناسبی برای مبل ، لوازم آشپزخانه ، لباس های نه چندان گرون و ... می باشد البته خیابان رن را نیز نباید از یاد برد خیابانی که میدان سن ژرمن را به مون پارناس متصل می کند که دارای مغازه های شیک زیادی است ولی جالب است بدانید که بیشتر این مغازه ها بوتیک های کوچک پاریسی هستند پس اگر می خواهید جنس فرانسوی بخرید حتما به این محله سر بزنید.

محله مون پارناس Montparnasse

  • خیابان شانزه لیزه

یکی از معروف ترین خیابان های فرانسه و جهان همانطور که می دانید این خیابان می باشد که شامل بوتیک های فوق العاده ای نیز می باشد برند های مشهور جهان در این خیابان شعبه دارند نظیر لویی ویتون ، شنل ، کارتل و ... ولی جالب است بدانید که بزرگترین فروشگته آدیداس در جهان در این خیابان قرار دارد که شگفت آور است همچنین اگر قصد لوازم آرایشی با کیفیت و اصل فرانسوی و یا عطر و ادکلن های عالی فرانسوی را دارید می توانید به فروشگاه "سفورا" در این خیابان سر بزنید تا بتوانید مرغوب ترین جنس ها را خریداری نمایید.

خیابان شانزه لیزه adidas

  • گالری لافایت Galeries Lafayette

شاید با شکوه ترین در جهان بتوان این گالری را صدا کرد یکی از اصیل ترین مراکز خرید فرانسه و جهان که در سال 1896 افتتاح شد در این گالری خاص هر چیزی ار هر نوعی که بخواهید می توانید بهترین آن را بدست آورید ولی با قیمت بسیار بالا ولی نگران نباشید حتی اگر خرید هم نکنید دیدن این گالری خالی از لطف نیست و می توانید از کافه های آنجا استفاده کنید.

گالری لافایت Galeries Lafayette

در این مقاله سعی شد تا مراکز خرید فرانسه برای شما شرح کوتاهی شود امیدوارم تا دیگر مقالات ما را مطالعه فرمایید تا در تور فرانسه به مشکل برنخورید و اطلاعات کافی را نیز داشته باشید همچنین می توانید هتل های پاریس و بهترین کافه های پاریس را در سایت تورزپرس با کلیک بر روی آن ها بشناسید و از مطالب استفاده کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها