جاذبه های گردشگری اسپانیا

جاذبه های گردشگری اسپانیا بسیار است این کشور دارای آثار غنی باستانی است که هر ساله توریست های بسیاری برای دیدن آن به اسچانیا سفر می کنند

جاذبه های گردشگری اسپانیا :

اطلاعات در باره جاذبه های گردشگری اسپانیا گردشگران را کمک می کند تا از زمان چند روزه مسافرت خود نهایت استفاده را کنند . جاذبه های گردشگری اسپانیا به دسته های مختلف تقسیم میشود بخشی از جاذبه ها آثار تاریخی اسپانیا را تشکیل می دهند و بخشی دیگر سرگرمی ها و مراکز تفریحی اسپانیا را شامل می شود. در ادامه مطلب توضیحاتی را درباره هر دو نوشته شده است.

معروف ترین آثار تاریخی اسپانیا کدام است؟

کاخ سلطنتی مادرید: این کاخ که محل اقامت رسمی پادشاه اسپانیا در مادرید است اما امروزه برای مراسم های دولتی مورد استفاده قرار می گیرد و خانواده پادشاه در ان اقامت ندارند. معماری خاص و با شکوه این کاخ منحصر به فرد و زیبا است . این کاخ همواره برای بازدید عموم مردم باز است به استثنائ زمانی که مراسم های دولتی در آن برگزار می شود.

Royal Palace of Madrid

قصر میلا :این ساختمان در مرکز شهر بارسلونا ساخته شده است . نام گذاری آن به خاطر این است که این ساختمان محل اقامت روزاریو  ( همسر سابق خواننده مشهور اسپانیایی )و میلا یک ملاک بزرگ و ثروتمند است.

Mila Palace in Spain

بهترین مراکز تفریحی و سرگرمی در اسپانیا کدام است؟

پارک رتیرو مادرید : این پارک از مراکز تفریحی و مناظر زیبا در اسپانیا است. این پارک یک دریاچه مصنوعی است که قدمت آن به سال 1620 میلادی برمی گردد. در این پارک زمین بازی برای کودکان وجود دارد و برای یک گردش آبی بهترین مکان در اسپانیا است.

Rtyrv Park Madrid

پارک گالیور : این پارک از مراکز تفریحی اسپانیا است که بر اساس داستان معروف گالیور ساخته شده است. 

Gulliver Park

پارک گوئل بارسلونا : از مهمترین نراکز تفریحی اسپانیا به شمار می آید که دارای ناحیه وسیع برای ورزش های مختلف است . این پارک مانند یک شهر بزرگ است که تمام امکانات یک شهر را دارد با دریاچه ها و مناظر زیبا و گیاهان رنگارنگ این پارک مزیین شده است .

Park Güell in Barcelona

آکواریوم بارسلونا: این مرکز تفریحی دارای آکواریوم های مجزای بسیاری است که انواع کونه ها و آبزیان مختلف در این آن زندکی می کنند.

جاذبه های گردشگری اسپانیا

تور اسپانیا این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا از تمامی جاذبه های این کشور دیدن کنید و اقمتی خوش را برای خود به ارمغان آورید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها