مختصری درباره روسیه

مختصری درباره روسیه -کشوری متمدن که پایتخت و قلب تپنده آن شهر مسکو است .کشوری با هزارن دریاچه که با اقیانوس های آرام واطلس نیز به نحوی هم جوار است

مختصری درباره روسیه 

این روزها آوازه پهناورترین کشور جهان و زیبایی های بی نظیرش چون کاخ کرملین و شهرهای مدرنش در همه جای دنیا پیچیده است و همه میخواهند این کشور زیبا را از نزدیک ببینند .

شهرهایی چون مسکو و سن پترزبورگ در تمام دنیا به خاطر صنعت و زیبایی هایشان مشهور و شناخته شده اند .

سفر به روسیه  و تور روسیه طیف وسیعی از تجربیات سفر از سفر تا دامنه ی یخچال های طبیعی تا قدم زدن در کنار قدیمی ترین دریاچه دنیا را برای گردشگران خود به ارمغان می آورد .

 

 

کسب اطلاعات بیشتر درباره مسکو و سن پترزبورگ 

نگاهی کوتاه به تاریخچه روسیه !

روسیه یا شوری سابق از نظر وسعت جغرافیایی پهناورترین کشور دنیا محسوب می شود کشوری متمدن که پایتخت و قلب تپنده آن شهر مسکو است .کشوری با هزارن دریاچه که با اقیانوس های آرام واطلس نیز به نحوی هم جوار است .

مردمانش با فرهنگ و به جشن و تعطیلات علاقه مند هستند کشوری با نویسندگانی مشهور در حوزه ادبیات و هنر که شاهکارهای آنها همیشه درخشان است .

فرهنگ روسی غنی و متمدن است و دین همیشه جزء اصلی زندگی مردم روسیه بوده و مردم به هنر و ادبیات توجه خاصی دارند و باله یک فرم هنری ویژه نزد روسی هاست .

از جنبه خورد و خوراک در روسیه مردم اغلب با دو شیوه سنتی و روستایی طبخ  غذا می کنند البته رسوم و سنت های غذایی در نقاط مختلف کشور با هم متفاوت است .روسی ها به نوشیدنی ها به ویژه آب جو علاقه خاصی دارند .

 آشنایی با پرطرفدارترین غذاها در روسیه  

اغلب روسیه را به عنوان کشوری سرد و برفی می شناسند اما در همه زمانها یا مکان های مختلف صادق نیست و سرمای شدید در قطب شمال آن با گرمای داغ و سوزانش در برخی مناطق به جبهه بر می خیزد .

درباره آب و هوای روسیه بیشتر بدانید 

 

دانستنی های جالب در مورد روسیه 

  • مساحت روسیه 1.8 برابر ایالات متحده است .
  • عمیق ترین دریاچه جهان دریاچه بایکال در روسیه است .
  • هشتمین کشور اقتصادی در جهان است .
  • طولانی ترین خط راه آهن متعلق به روسیه است .
  • در مسکو میلیاردرترین افراد دنیا زندگی می کنند .
  • مردم روسی تا حدودی خرافه پرستند .
  • آنرا سرزمین کفش های افسانه ای می نامند .

 

اقامتی لذت بخش در بهترین هتل های روسیه !

از آنجا که روسیه پر از شهرهای بزرگی چون مسکو ,سن پترزبورگ ,پسکوف وپچوری ,کارلیا ,ولادیمیر,سوزدال,یکاترینبورگ و نوگوورود است پیدا کردن مکانی مناسب برای اقمت بسیار راحت است و در اغلب ناقط روسیه هتل ها و مکان های اقامتی بسیار متنوع و با امکانات کاملی پیدا می شود .

هتل هایی جون ایزمایلو دلتا ,هتل کراون پالاز و رنسانس در مسکو یا هتل های هالیدی این و کورت یارد بای ماریو در سن پترزبورگ و بسیار دیگری از هتل ها واقعا مکان های بسیار مجهز و امکاناتی کامل را در خود دارند .

 

 اطلاع از بهترین هتل های روسیه  و مراکز خرید در روسیه  کلیک بر روی لینک مربوطه

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها