بهترین زمان سفر به اسپانیا

بهترین زمان سفر به اسپانیا با توجه به ناحیه های مختلف اسپانیا متفاوت است در شمال و شمال غربی بارانی است در ناحیه های مرکزی جنوبی هوای مدیترانه ای دارد.

بهترین زمان سفر به اسپانیا در تمام فصول سال :

مهم ترین موردی که قبل از سفر با تور اسپانیا باید بررسی کرد بهترین زمان سفر به اسپانیا چیست . اسپانیا از کشور های است که آب و هوای متغیر دارد از این حیث هرکدام از شهرهاا و مناطق اسپانیا دارای هوای متغیر است . در این مطلب بهترین زمان سفر به اسپانیا در شهر های مختلف اسپانیا بررسی می کنیم. 

آب و هوای بارسلونا در ماه های مختلف سال :

بارسلونا دارای آب و هوای مدیترانه ای است که این شهر در بهار و پاییز هوای ایده ال برای گردش و تفریح دارد . سفرها با تور بارسلونا از اردیبهشت شروع می شود و تا اوایل تیرماهه توریست های زیادی به این شهر مسافرت می کنند . در ماه های تیر و مرداد هوا کمی گرمم است و از تعداد توریست ها کاسته می شود . اما با این حال در ماه های گرم تابستان به ویژه ماه های تیر و مرداد نیز تعداد توریست ها در شهر بارسلونا قابل توجه می باشد اما نسبت به ماه های دیگر از تعداد مسافران کاسته می شود . از ماه های شهریور تا آبان حجم تعداد توریستهای تور اسپانیا دوباره افزایش می یابد و در ماه های سرد زمستانی بارش باران در  شهر بارسلونا بسیار است و به ندرت برف می بارد  هوای معتدل و مر طوب  در زمستان دارد. سردترین ماه های سال در بارسلونا ماه ای ژانویه و فوریه است که دمای هوا به بالای صفر درجه می رسد. در هر زمان از سال بهترین زمان سفر به اسپانیا است اگر مقصد شما شهر بارسلونا باشد.

Barcelona

آب و هوای مادرید در ماه های مختلف سال :

مادرید شهری است که دارای تابستانی گرم است و در زمستان هوای ملایم دارد به نحوی که هوای مادرید در تابستان به بالاتر از 40 درجه سانتی گراد می رسد و در زمستان به ندرت هوای شهر مادرید پایین تر از صفر می رود. به علت قرار گرفتن مادرید در ارتفاع 650 متر آنچه که در تابستان و زمستان تجربه می کنید کاملا متفاوت است . میانگین دما برحسب درجه سلسیوس در ماه های مختلف شهر مادرید به شرح زیر است.


ژانویه  فوریه  مارس  آوریل  می  ژوئن  جولای  اوت  سپتامبر  اکتبر  نوامبر  دسامبر


10      12      16      18    20    27     32      30       25      20       12      9


بهترین زمان سفر با تور مادرید  بهار و اوایل پاییز است .

 برای مشاهده ی جاذبه های گردشگری اسپانیا  بر روی لیک مربوطه کلیک نمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها