جاذبه های گردشگری یونان

جاذبه های گردشگری یونان -یکی از زیباترین و خوش منظره ترین کشورهای موجود در ناحیه ی جنوب شرقی اروپا می باشد.این کشور دارای جذابیت های فراوانی است که

معرفی  جاذبه های گردشگری یونان

جاذبه های گردشگری یونان::یکی از زیباترین و خوش منظره ترین کشورهای موجود در ناحیه ی جنوب شرقی اروپا می باشد.این کشور دارای جذابیت های فراوانی است که توجه افراد مختلف از نقاط مختلف دنیا را به سوی خود جلب کرده است.تور یونان نیز در بینن  تورهای تفریحی جزو پرطرفدار ترین تورها به شمار می آید.

چندی از بهترین جاذبه های گردشگری کشور یونان

  • سواحل آتن

شما می توانید یکی از لذت بخش ترین لحظات خود را در کنار سواحل آتن بگذرانید و از آرامش و زیبایی آن در کنار عزیزانتان استفاده کنید.

شما می توانید در این سواحل زیبا قدم بزنید و یا شنا کنید و از آفتاب سرشار از انرژی آن استفاده کنید.از نمونه ی بهترین سواحل انت می توان به ساخل آپولو ،کاوری و وولاد و پیرائوس  را اشاره کرد.

جاذبه های گردشگری یونان

  • آگوارا

آگوارا یک مکان باستانی در یونان می باشد که در شمال تپه ی آریوپاگوس قرار گرفته است.این جاذبه ی گردشگری زیبا چنیدین جاذبه ی دیدنی دیگر از قبیل کولونوس،هلیایا را در خود جای داده است.نام دیگر این مکان را محا تجمع نامیده اند.

آگوارا

  • تپه آکروپلیس

یک تپه ی وسیع و بسیار سرسبز و دیدنی در یونان است که در ارتفاع 150 متر از سطح زمین قرار گرفته است.این تپه ی بزرگ و دیدنی مساحتی در حدود 3 هکتار دارد.

قدیمی ترین آثار تاریخی که به این تپه ه دوران عثمانی باز می گردد.در این تپه بناهای تاریخی معتبر و جالبی وجود دارد که از معروف ترین آن ها می توان به پارتنون و آتنا و پروپیلایی و ... اشاره کرد.

تپه آکروپلیس

  • باغ ملی آتن

یک باغ بسیار بزرگ و زیبا که دیدن آن مانند جنگل های سرسبزس است که شما در رویاهایتان می بینید.باغی زیبا و سرسبز به وسعت 15 هکتار که درون خود چندین آثار باستانی را جای داده است.ستون های قرنطی و همچنین موزاییک ها و نیم تنه های مربوط به دولت مردان زمان قدیم در این باغ قرار گرفته است.

باغ ملی آتن

  • پارتنون

اگر از ارپا و یونان دیدن می کنید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از پارتنون دیدن کنید.پارتنون یکی از معابدی است که در منطقه ی آکروپلیس قرار دارد.

می گویند که پارتنون به الهه آتنا تعلق دارد .پارتنون از نمونه ساختمان های مهم به حا مانده ای است که متعلق به یونان کلاسیک می باشد.بر طبق اسنادی مشخص شده است که در زمان گذشته از آن به عنوان یک خزانه استفاده می کردند.

پارتنون

  • کرامیکوس

این منطقه مربوط به سفالگرانی می باشد که در زمان گذشته میزیسته اند .در این منطقه مجسمه های باستانی بی نظیر و زیبایی قرار دارد .دروازه ی دیپلون نیز در کرامیکوس واقع است که حرکت فستیوال پاناتنی از آن شروع شده.

کرامیکوس

بازدید از بهترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری یونان از طریق سایت تورزپرس

عزیزانی که قصد بازدید از کشور یونان و جاذبه های گردشگری یونان را دارند و تصمیم دارند از طریق تورهای یونان اینکار را انجام دهند می توانند برای مشاهده ی ارزان ترین و مناسب ترین تورهای ارائه شده به سمت یونان به  سایت تورزپرس مراجعه کنید.

این سایت یک لیست کامل از  قیمت تور یونان و همچنین بهترین هتل های یونان در اختیار شما قرار می دهد و شما این امکان را دارید که بهترین و مناس ترین تور راا  برای مسافرت خود انتخاب کنید.

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها