مراکز خرید گرجستان

مراکز خرید گرجستان-معرفی مراکز خرید گرجستان|تور گرجستان,مراکز خرید تفلیس,معرفی مراکز خرید تفلیس,مغازه پوکانی گرجستان,گالری فرش قفقازی,مرکز خرید کارفور,مرکز خرید مرکزی تفلیس,مرکز خرید کارواسلا,مرکز خرید لیلو,مرکز خرید تبلیسی مال

مراکز خرید گرجستان:::: اکنون که تصمیم به سفر با  تور گرجستان را دارید ، بعد از اقامت در هتل های گرجستان و دیدن از مراکز گردشگری گرجستان بهتر است با مراکز خرید گرجستان آشنا شوید تا بتوانید خرید خوب و رضایتمندی برای خودتان و عزیزانتان داشته باشید.

با تورزپرس همراه باشید تا با مراکز خرید گرجستان آشنا شوید.

 

 

تبلیسی مال

تبلیسی مال یک مرکز خرید بزرگ در تفلیس واقع در خیابان آگماشنبلی با امکاناتی نظیر سینما و محل بازی کودکان می باشد که شما به راحتی میتوانید به انواع پوشاک با برندهای معروف برای خرید دسترسی داشته باشید.

 

 

مرکز خرید لیلو

 

مرکز خرید لیلو به علت دوری از شهر و قرار گرفتن در اتوبان (اتوبان کاشوتی) چندان مورد توجه نمی باشد ولی از طرفی به فرودگاه نزدیک است و شما میتوانید اجناسی با قیمت مناسب در آنجا پیدا کنید.

 

 

 

مرکز خرید کارواسلا

در 8    طبقه با 400 واحد تجاری و 2 طبقه پارکینگ اختصاصی با ظرفیت پذیرش 300 خودرو  واقع در خیابان دادیانی 7 می باشد.

 

 

 

مرکز خرید مرکزی تفلیس

یک مرکز خرید با امکاناتی نظیر رستوران و محل بازی کودکان با مغازهایی که در آن میتوانید انواع پوشاک رنگارنگ را خریداری کنید در میدان ایستگاه شهر تفلیس قرار دارد.

 

 

 

کارفور

مرکز خرید کارفور از ساعت  9:30 صبح با انواع اجناس خوراکی و پوشاک با قیمت مناسب کار خود را شروع میکند.

اگر قصد رفتن به کارفور را دارید به خیابان آگماشنبلی در شهر تفلیس مراجعه کنید.

 

 

 

گالری فرش قفقازی

گالری فرش قفقازی با انواع فرش ها و قالیچه ها از کشورهای مختلف مثل ایران،ترکیه،ارمنستان،گرجستان و... در خیابان ارکله از ساعت 10 صبح آماده پذیرش گردشگران عزیز می باشد.

 

مغازه پوکانی

اگر قصد خرید سوغاتی گرجستان را دارید و انتخابتون صنایع دستی گرجستان می باشد میتوانید به این مغازه که عرضه کننده انواع جواهرات ، مینا کاری ها ، موزائیک ها و سرامیک های ساخته شده توسط راهبهای صومعه می باشد مراجعه کنید

مغازه پوکانی در خیابان بابیس ریگی واقع شده است .

 

 

همه چیز درباره گرجستان در سایت تورزپرسموارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها