هتل های ارزان گرجستان

هتل های ارزان گرجستان-هتل های3 ستاره گرجستان|تور گرجستان,هتل های ارزان تفلیس,هتل های 3 ستاره تفلیس,اقامت در هتل های ارزان گرجستان,انتخاب هتل در گرجستان,هتل های گرجستان,هتل پریما ورا گرجستان,هتل دولابوری,هتل ایرمنی,هتل فاند,هتل لایک

هتل های ارزان گرجستان:::: اگر قصد سفر با تور گرجستان را دارید و مقاله هتل های گرجستان را نیز مطالعه فرمودید و با هتل های 5 ستاره گرجستان آشنا شدید اما به دنبال اقامت در هتل های ارزان گرجستان هستید میتوانید با مطالعه این مقاله تا حدودی با این هتل ها آشنا شوید.

 

 

هتل پریما ورا

هتل پریما ورا یک هتل 3 ستاره در قلب گرجستان یعنی تفلیس می باشد، این هتل با داشتن امکاناتی مثل تاکسی سرویس ،اینترنت،ماهواره،رستوران و ... در مرکز شهر و دسترسی آسان تردد به مترو و اتوبوس و تاکسی میتواند یک انتخاب خوب برای شما باشد.

 

 

هتل دولابوری

این هتل نیز در مرکز تفلیس و در نزدیکی رودخانه کورا قرار گرفته است ، و از مزایای خوب این هتل نزدیکی به فرودگاه و اینترنت رایگان و محل دنج و آرام آن می باشد.

 

 

 

هتل ایرمنی

یکی دیگر از هتل های 3 ستاره شهر تفلیس هتل ایرمنی می باشد ، یک هتل کوچک در منطقه قدیمی شهر تفلیس که دارای تعدادی اتاق اقتصادی برای اقامت ارزان می باشد.

از این هتل دسترسی خوبی به مرکز شهر دارید .

 

 

 

هتل فاند

هتل فاند در شما تفلیس واقع شده است و دارای 71 اتاق می باشد،اتاق های با دیزایون کلاسیک و کرم دارای تهویه مناسب ، حمام شخصی و تلویزیون می باشد.

لابی هتل میتواند مکان مناسبی برای برگزاری جلسات کاری شما باشد.

در این هتل انواع غذاها و نوشیدنی های گرجی سرو میشود و کارکنانش به چند زبان مسلط می باشند.

 

 

 

هتل لایک

یک هتل 3 ستاره با 18 اتاق که میتواند به علاو بر اتاق شخصی همراه با تخت و تلویزیون و حمام اختصاصی اینترنت و پارکینگ شخصی رایگان هم ارائه دهد.

هتل لایک دارای یک رستوران شیک ، میز تنیس برای بازی،خودرو برای کرایه و مغازه فروش هدیه می باشد.


همه چیز درباره گرجستان در سایت تورزپرسموارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها