جاذبه های گردشگری اتریش

جاذبه های گردشگری اتریش - اتریش به علت مکان جغرافیایی که در آن قرار دارد از مناظر و جلوه های طبیعی بسیاری برخوردار است که از معروفترین آنها

جاذبه های گردشگری اتریش

برای آشنایی با جاذبه های گردشگری اتریش ابتدا به سراغ معرفی شهرهای آن میرویم

Vienna

شهر وین از جاذبه های گردشگری اتریش محسوب میشود این شهر آمیزه ای از سنت و مدرنیته است معماری ها و آثار تاریخی مانند قصرها وموزه ها و خانه های قدیمی به جا مانده از گذشته نمایشی از معماری سنتی اتریش است. همچنین سالن های تئاتر و نمایش های خیابانی برگزاری کنسرت ها نمایی از یک شهر مدرن از وین را به نمایش می گذارد و سرزنده بودن شهر وین ذوق و خوشی را به میهمانان خود هدیه می دهد .

Vienna

Halstat

دهکده کوچک و زیبای هالستات یکی دیگر از جاذبه های گردشگری اتریش محسوب می شود که در کنار دریاچه هالستات قرار دارد این شهر کوچک از مناطق دینی و پربازدید مانند غارهای نمکی و یخی دارا است که گردشگران در حین بازدید از آن ها به کوهنوردی و گردش در طبیعت می پردازند.

Halstat

Innsbruck

شهر کوهستانی اینزبروک از دیگر جاذبه های گردشگری اتریش محسوب می شود این شهر بیشتر مورد علاقه کوهنوردان است و مناظر زیبای این شهر با ساختمان ها و معماری به خصوصی که دارد توریست های بسیاری را جذب خود می کند. از دیگر شهرها و جاذبه های گردشگری اتریش که به مرکز موسیقی معروف است شهر سالزبورک است

Innsbruck

کشور اتریش به علت سرسبز بودن از جاذبه هاب طبیهی بسیاری برخوردار است کوه ها و دریاچه های زیبای در آن قرار دارد مانند دریاچه فاکر سی که پنجمین دریاچه بزرگ جهان محسوب میشود و این دریاچه در کنار کوههای آلپ قرار دارد.

اتریش آثار تاریخی و ساختمان های قدیمی با بناهای زیبا بسیار دارد از جمله این بناها می توان قصرهای مختلفی را نام برد که هرکدام جلوه و زیبای خاص خود را دارد قصر پادشاهی هوفبورگ و قصر شنبرون و قصر بلودر بنای یادبود موزارت ساختمان پارلمان اتریش خانه اپرای ملی وین موزه تاریخ0ی طبیعی که در وین قرار دارد.

تور اتریش این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که از تمامی جاذبه های گردشگری این شهر دیدن فرمایید.

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها