برجسته ترین شهرهای ایتالیا

برجسته ترین شهرهای ایتالیا - شاید بتوان به جرات گفت که تمام شهرهای ایتالیا زیباییشان حیرت آور است و هر نقطه ان یک مکان گردشگری بسیار جذاب است

برجسته ترین شهرهای ایتالیا 

ایتالیا کشوری به شکل چکمه پایتخت آن شهر بسیار زیبای رم است ومیراث دار  فرهنگی غنی و معماری بسیار زیبای طبیعی و مدرن است شاید  به جرات بتوان  گفت که تمام شهرهای ایتالیا زیباییشان حیرت آور است و هر نقطه ی  آن یک مکان گردشگری بسیار جذاب است ولی از میان این همه زیبا یی چند شهر ان بیشتر می درخشند شهر هایی مانند رم ,ونیز و ....

 

1-ناپل :یکی از شلوغ ترین شهرها یی ایتالیا پس از رم و میلان است که در جنوب ایتالیا واقع شده است  و سرشار از مکان های تاریخی و دیدنی هم چون کلیسای جامع ,موزه باستان شناسی ,کاخ سلطتنتی و هم چنین طعم غذاهای خوشمزه های چون پیتزا و ماکارونی است.

 

 

 

2-سیسل: جزیره ای بزرگ و بسیار دیدنی و خود مختار است که خود  شامل چندیدن جزیره ی کوچک نیز می باشد بلند ترین آتشفشان فعال اروپا و مکان های چون دره معابد ,کوه اتنا ,ساحل تائور مینا ,جزایر بادی و ...مکان هایی بسیار دیدنی برای یک سفر توریستی لذت بخش هستند .

 

3- میلان :یکی از ثروتمند ترین شهرستان ها در اروپا  با موزه معرف خود و گنجینه ایی چون نقاشی های لئوناردو داوینچی است.در سفر به میلان دیدن مکان هایی چون کلیسای جامع ,کلیسای سانتا ماریا دله ,گالری ویتوریوامانوئل ,قلعه sforzesco,لااسکا و میدان بازرگانان را فراموش نکنید .

 

4-ونیز :یک شهرستان منحصر به فرد که اطراف آن را یک تالاپ احاطه کرده است و یکی از خوش منظره ترین مکان های ایتالیاست این شهر رمانتیک با کانال ها و مکان های بسیار زیبایی چون کلیسای سنت مارک ,کانال گراند ,کاخ دوج و پل ریالتو واقعا رویایی و فوق العاده است .

5-رم :شهرستانی بسیار پیچیده با قدمتی بسیار بالا و ترکیبی از دو سبک تاریخی و مدرن که مکان های زیبای آن واقعا متحیر کننده است مکان هایی چون قلعه سن آنجلو ,پله های اسپانیایی ,کلیسای سنت پیتر ,کلوسئوم ,موزه واتیکان ,فواره تروی که نظیرشان را در هیچ کجای دنیا نخواهید یافت .

برای سفر با تور ایتالیا و کسب اطلاعات لازم درباره قیمت تور ایتالیا در فصول سال با سایت تورز پرس همراه شوید .موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها