آشنایی با اتریش

آشنایی با اتریش- اتریش که جاذبه ها و مناطق سرسبز فراوانی است و هتل ها و رستوران های معروفش این کشور را در صنعت گردشگری موفق کرده است

آشنایی با اتریش و تور اتریش

اتریش یکی از کشورهای اروپایی مرکزی است. شهر وین پایتخت اتریش است که با همسایگانی مانند آلمان و جمهوری چک از سمت شمال همرزاست و همجنین این کشور از شرق با اسلوواکی و مجارستان و از جنوب با ایتالیا و اسلووانی و از غرب با سوئیس و لیختنشتانین همسایه است. شهر وین با جاذبه ها و آثار تاریخی منحصر به فرد از شهر های توریست پذیر دنیا است . اتریش با هوای کوهستانی و مطلوب از بهترین مکان ها  برای گذراندن تعطیلات های تابستانی است.برای آشنایی با اتریش مطالب زیر را دنبال کنید.

Introduction to Austria

جاذبه های گردشگری اتریش

اتریش به علت نوع اقلیم و جغرافیایی دارد از طبیعت زیبای برخوردار است. و دیدن این مناظر در شهرهای مانند وین را در فصل های به خصوصی از سال مملو از مسافران می کند. برای آشنایی با جاذبه های گردشگری اتریش به ادامه مطلب توجه کنید.

هتل های معروف اتریش

در سفر به هر کشوری از مهم ترین مسائلی که ذهن مسافران را درگیر می کند مکانی برای اقامت است اقامت در هتلی با آخرین امکانات در عین حال قیمت مناسبی داشته باشد موردنظر بسیاری از گردشگران است. برای آشنایی با بهترین هتل های اتریش می توانید ادامه مطلب درباره هتل های معروف اتریش را دنبال کنید.

رستوران ها و کافه های مشهور اتریش

رستوران ها و کافه های متعددی در وین وجود دارد که  انواع غذاها و نوشیدنی ها را سرو می کند البته در وین می توانید علاوه بر غذاهای مخصوص اتریشی از غذاهای ایرانی که در رلستوران های متعدد ایرانی سرو می شود نوش جان کنید برای آشنایی با برترین هتل ها می توانید به ادامه مطلب درباره  رستوران ها و کافه های مشهور اتریش مراجعه کنید.

مرکز خرید های اتریش

خریدن سوغاتی بخشی از سفرگردشگران ایرانی است اگر می خواهید در اتریش به راحتی و بدون اتلاف وقت به سراغ بهترین مراکز خرید بروید در ادامه مطالبی راجع به مراکز خرید اتریش نوشته شده است.

مسافرتی هیجان انگیز را از طریق تور اتریش و بازدید از منتطق دیدنی و جالب توجه وین تجربه کنید.تور وین نیز این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که از شگفت انگیزترین جاذبه های گردشگری دیدن فرمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها