آب و هوای ایتالیا در فصول سال

آب و هوای ایتالیا در فصول سال -بهار در ایتالیا واقعا لذت بخش و جذاب است البته پایز نیز دست کمی از بهار ندارد و میتواند یک فرصت بسیار مناسب برای گذراندن یک

آب و هوای ایتالیا در فصول سال 

بخش عمده ای از برنامه ریزی برای یک سفر لذت بخش بر محور آب و هوا استوار است و اغلب مناطق  توریستی خوش آب و هوا مکان های محبوب تر و شلوغ تری هستند .

در ایتالیا آب و هوای مناطق مختلف با هم متفاو ت است و بهتر است قبل از سفر با تور ایتالیا  از آب و هوای شهری که مقصد مورد نظرتان است اطلاعات لازم را کسب کنید .

بهار در ایتالیا :فصلی بسیار جذاب و دوست داشتنی برای گذراندن اوقات بسیار لذت بخش و شاید بهترین زمان سفر به ایتالیاست .شکوفه های زیتون ,انار و انجیر و دیدن حیوانات در رشته کوه های آلپ یک جشن واقعی را برایتان رقم خواهند زد .از مراسم رسمی در این فصل در ایتالیا روزجهانی زن ,تعطیلات بهاره ,روز شادی و لبخند را میتوان نام برد .

 

تابستان در ایتالیا :فصلی بسیار مناسب برای شنا و حمام سنتی در سواحل شنی زیباست که در ماه های ژوئن ,جولای و اوت نیز ممکن است برخی مناطق در ایتالیا گرمتر شوند .

 

پاییز در ایتالیا :بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند پاییز را برای تجربه یک سفر لذت بخش در ایتالیا انتخاب کنند آب و هوای مناسب در این فصل باعث می شود که پیاده روی در خیابان ها نیز واقعا لذت بخش باشد نوامبر ,اکتبر و سبتامبر پاییز در ایتالیا را رقم می زنند و  جشنواره انگور از مناسبت های شادی بخش و جالب در این فصل زیباست  .

 

زمستان در ایتالیا :فصلی متفاوت در ایتالیا با دمای متفاوت است و رسیدن دما در برخی مکان ها به 15 در جه سانتیگراد زیر صفر موقعیتی بسیار مناسب را برای لذت بردن از یک اسکی در دامنه های شیب دار فراهم می کند و در این فصل با توجه به افت قیمت ها برای یک خرید فوق العاده بسیار مناسب است کریسمس و سال نو و هم چنین روز ولنتاین از مناسبت های فصل زمستان است .

اگر میخواهد درباره کشور ایتالیا اطلاعات بسیتری کسب کنید بر روی لینک دلخواه خود کلیک کنید .

اطلاعات کامل در مورد قیمت تور ایتالیا در سایت تورزپرسموارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها