سفر به ایتالیا

سفر به ایتالیا-تور ارزان ایتالیا تور رم تور فلورانس تور میلان تور ارزان میلان تور ارزان ونیز هتل های ایتالیا مراکز خرید در ایتالیا آب و هوای ایتالیا

سفر به ایتالیا

ایتالیا یکی از نخستین کشورهایی است که گردشگری در آن رواج یافته و به خوبی رونق گرفته است .رم ,ونیز ,میلان و فلورانس را اغلب مردم دنیا به خوبی می شناسند و احتمالا تجربه سفر به این شهر های زیبا و منحصر را داشته اند .ایتالیا همواره مورد توجه گردشگران و توریست ها بوده و می باشد یک کشور اروپایی با جمعیتی بالا و شهر های زیبا و تورهای معروفی چون تور ونیز یا تور سیسیل!

تمام نقاط ایتالیا واقعا دیدنی و زیباست و جای جای آن برای گذراندن اوقات بسیار خوشی تور ایتالیا واقعا مناسب و فوق العاده است .گردشگری یکی از مهم ترین و حیاتی ترین بخش ها در ایتالیاست .

ایتالیا پر از تپه ها و کوه های بلندی همچون آلپ و آتشفشان های عظیم است .

نیم نگاهی به مکان های دیدنی ایتالیا !

ایتالیا و شهر های فوق العاده اش مانند ونیز و رم پر از مکان های جال و دیدنی ست و گنجینه هنر ,مناظر خیره کننده و مردم خونگرم ایتالیا همه را به سوی خود جذب می کند .

  • برگامو:شهری کوچک که به میلان نزدیک و خود از دو منطقه بسیار زیبای آلتا و باسا تشکیل شده است با معماری عجیب که مربوط به دوران رنسانس است چشم انداز کوهستانی و بی بدیل این منطقه مهم ترین عامل جذب گردشگران است .

  • جزیره بورانو:جزیره ای رنگی که یک مکان فوق العاده برای گرفتن عکس های شاهکار است که امروزه بخشی از ونیز محسوب می شود .

 

  • کلیسای جامع میلان :یکی مکانی بسیار مناسب برای بازدید که دیدن نمای پیچید و معماری جالب آن بسیار جالب توجه است .

  • هتل پانتئون :کوچه ای بسیار جالب و دوست داشتنی با طعم خوراکی های خوشمزه در رم

  • برج پیزا :این برج  یکی از گاف های بزرگ معماری دنیاست و اکنون به نماد کشور ایتالیا و یکی از بهترین جاذبه های ان تبدیل شده است .

 

 کسب اطلاعات بیشتر درباره برجسته ترین شهرهای ایتالیا و قیمت تور ایتالیا 

اقامت در یک هتل  مناسب !

در ایتالیا با توجه به شهرهای مدرن و زیبایش هتل های بزرگ و کوچک لوکس و چندیدن ستاره بسیاری وجود دارد و تنوع آنها به اندازه ای است که به لیست آوردن تمام آنها در یک نوشته کوتاه نمی گنجد .

در مراکز شهر و اطراف ساحل هتل های زیبا و فوق العاده ای ساخته شده است .

با چند نمونه ازهتل های برترایتالیا آشنا شویم .

 

بهترین مراکز خرید در ایتالیا

در سراسر ایتالیا مراکز خرید مختلفی پراکنده شده است و در حومه شهرهایی چون فلورانس ,میلان و رم  نیز میتوان با یک پیاده روی یک خرید خوب داشت .

 

برای دیدنی بهترین مراکز خرید در ایتالیا کلیک کنید 

 

 

آب و هوای ایتالیا :

بخش عمده ای از برنامه ریزی برای یک سفر لذت بخش بر محور آب و هوا استوار است و اغلب ناقط توریستی خوش اب و هوا مکان های محبوب تر و شلوغ تری هستند .

البته شرایط آب و هوایی در یک زمان خاص برای مناطق مختلف یک کشور ممکن است با هم متفاوت باشد به عنوان مثال یک شهر بارانی و شهری دیگر صاف و آفتابی است .

در حالت کلی میتوان گفت که در ایتالیا به دلیل تنوع آب و هوایی و تفاوت آب و هوا در مرکز شهر نسبت به مناطق ساحلی  مناسب برای بازدید  در هر زمانی از سال است .

با توجه به تغییرات شدید و نوسان آب و هوا ایتالیا درحالت کلی دارای آب و هوایی مدیترانه ای است در تابستان آب و هوا معتدل و در برخی مکان ها شرجی و و زمستانهایی با شب های بسیار سرد با بارش شدید برف دارد .

آب و هوای ایتالیا در فصول سال

 

فرهنگ غذایی و خوشمزه ترین غذاها در ایتالیا !

صعم تازه ولذت بخش غذاهای ایتالیای در تمام جهان پرآوازه و مشهور است و در سفر به ایتالیا خوردن غذاها و خوراکی های بسیار خوشمزه از بزرگترین لذت های سفر است .

پیتزا و لازانیا دو غذای خوشمزه که امروزه به عنوان محبوب ترین غذاها در دنیا شناخته می شوند ایتالیایی تبارند .

در ایتالیا مردم واقعا از خوردن لذت می برنند و اغلب هر شهری دارای یک غذای مخصوص نیز می باشد خودن کاپوچینو در صبحانه معمول است و پاستا را بدون نان می خورند .

شراب ,پنیر و پاستا بخش مهمی از غذاها در ایتالیا را تشکیل می دهند و انواع مختلف ماکارونی با اشکال گوناگون در ایتالیا تهیه می شود .

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها