بهترین مراکز خرید آمستردام

بهترین مراکز خرید آمستردام -شهر آمستردام یکی از معروف ترین شهرهای کشور هلند برای خرید است.مردمانی که تور هلند را برای مسافرت خود انتخاب می کنند همواره مشتاق

بهترین مراکز خرید آمستردام کدامند

بهترین مراکز خرید آمستردام::شهر آمستردام یکی از معروف ترین شهرهای کشور هلند برای خرید است.مردمانی که تور هلند را برای مسافرت خود انتخاب می کنند هموارهه مشتاق هستند که به شهر آمستردام  بروند و از مراکز خرید ان دیدن کنند.بهترین و با کیفیتت ترین پوشاک با برندهای معتبر جهانی در این مراکز خرید عرضه می شود.

چندی از بهترین مراکز خرید موجود در آمستردام

  • فروشگاه متز اند کو آمستردام

فروشگاهی مملو از وسایلی زیبا و شیک. شما به هر میزان که لوازم کوچک و بزرگ تزئینی با جنس های متفاوت پارچه ای و چوبی و شیشه ای که بخواهید می توایند در این فروشگاه پیدا کنید.

همچنین در این فروشگاه انواع لباس و مهمتر از همه مبلمان در انواع و اقسام مختلف به فروش می رسد.

بهترین مراکز خرید آمستردام

  • مرکز خرید پیتر آمستردام

این مرکز خرید در خیاباین پنجم شهر آمستردام قرار گرفته است.در این خیابان خانه ای به سبک لوکس و شیک و البته کلاسیک قرار گرفته است که در آن برندهایی مانند گوچی و لوی و... را به مشتریان ارائه می دهد و همچنین انواع زیور آلات به فروش می رسد.

مرکز خرید پیتر آمستردام

  • مرکز خرید مگنا پلازا آمستردام

یک مرکز خرید کوچک که در پشت کاخ کوئیز واقع در میدان دام قرار دارد.

در سه طبقه از این مرکز خرید بهترین مارک ها و برندهای روز دنیا مانند لباس زنانه منگو  و شلوار جین جی اس یو اس وجود دارد.همچنین در این مرکز خرید بزرگ و زیبا رستوران ها و کافی شاپ هایی با طراحی شیک قرار دارذد که می توانید در آن به استراحت بپردازید.

مرکز خرید مگنا پلازا آمستردام

  • مرکز خرید وی اند دی آمستردام

این مرکز خرید بزرگترین فروشگاه زنجیره ای است که در سراسر هلند وجود دارد.در این مرکز خرید مغازه های بسیار زیادی وجود دارد.تمامی اجناسی که در این فروشگاه به مشتریان عزیز ارائه می شود دارای کیفیت های بسیار بالایی هستند و در طبقه ی همکف این مجموعه انواع نان با مزه های عالی پخت می شود. 

مرکز خرید وی اند دی آمستردام

یافتن بهترین مراکز خرید آمستردام از طریق سایت تورزپرس

عزیزانی که قصد مسافرت به کشور هلند و شهر آمستردام را دارند می توانند تمامی اطلاعات مربوط به سفر خود به ویژه بهترین هتل های هلند و بهترین جاذبه های گردشگری هلند و آب و هوای هلند را در سایت تورزپرس بیابند.

سایت تورزپرس لیستی از تمامی تورهای ارائه شده ی هلند به خصوص قیمت تور هلند به همراه بهترین هتل های هلند در اختیار شما قرار می دهد و شما می تواند با مشاهده یی تورهای ارائه شده بهترین و مناسب ترین تورها را برای مسافرت خود و خاواده ی خود انتخاب کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها