تور تایلند کریسمس 2017

تور تایلند کریسمس 2017 | تور | تور تایلند| تور تایلند ارزان | قیمت تور تایلند| تور لحظه آخری تایلند | تور تایلند قیمت

 تور تایلند از محبوب ترین مقاصد توریستی در جنوب شرقی آسیا می باشد و هرساله تعداد زیادی از گردشگران به دلایل زیادی از جمله: سواحل کریستال آبی, جنگل انبوه, مواد غذایی بزرگ, خانه های ییلاقی ارزان  , هتل های ساحلی چند ستاره و لوکس به تایلند سفر می کنند.

کاخ بزرگ بانکوک یکی از مکان های تاریخی پر طرفدار برای تور تایلند می باشد که دارای معماری پیچیده و زیبایی می باشد و شامل چندین کاخ کوچک می باشد از جمله معبد بودا زمرد که بسیار مشهور می باشد. این کاخ شبیه به یک جزیره می باشد و از این لحاظ بسیار شبیه کاخ آیوتایا  که یکی دیگر از مکان های مشهور و دیدنی تایلند می باشد . کاخ  بزرگ  همچنین شامل  تالار های  پذیرایی  سلطنتی نیز می باشد نکته ایی که در کاخ بزرگ باید به یاد داشته باشید این است که حجاب سخت گیرانه ای اعمال می شود . مردان شلوار بلند و پیراهم با آستین بلند و زنان نیز مانند مردان باید در حد متوسط پوشش داشته باشند .

وات پو یکی از قدیمی ترین معابد در تایلند می باشد و به معنی معبد خمیده می باشد. در این معبد بیش از 1000 مجسمه بودا وجود دارد و بزرگترین مجسمه بودا در این معبد وجود دارد.

پارک ملی دویی ساتپ که 265 کیلومتر را پوشش داده است  و شامل آبشار ها و غار های طبیعی زیبایی می باشد که برای پیاده روی و دوچرخه سواری و پیک نیک بسیار مناسب می باشد. جنگل های همیشه سبز در ارتفاعات بالاتر و بیشتر از 1000 متر و جنگل های برگ ریز در ارتفاعات  پایین تر قرار دارد . درختان شایع در این جنگل درختان بلوط  و ماگنولیا و 2000 گونه سرخس و گیاهان گلدار می باشد. نزدیک به 300 گونه پرنده و پستاندار می باشد.

تور تایلند کریسمس 2017

تور تایلند بی شک یکی از تور هایی می باشد که با سفر به تایلند برای دیدن کردن از همه مکان های دیدنی آن وقت کم خواهید آورد .  از جمله : چیاینگ مای , موزه ملی برجس سلطنتی ,  باغ وحش چیانگ مای و دیگر موارد که ما به گفتن موارد ذکر شده بسنده کردیم .

تور تایلند کریسمس 2017 را حتما تجربه کنید تا خاطراتی به یاد ماندنی را تجربه کنید.

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها