بهترین جاذبه های گردشگری هلند

بهترین جاذبه های گردشگری هلند -کشورهلند یک کشور بسیار زیبا با جاذبه ها و مناظر طبیعی شگرف می باشد.کشورهلند و تور هلند می تواند یک فرصت بسیار مناسب برای گردش

بهترین جاذبه های گردشگری هلند را معرفی کنید

بهترین جاذبه های گردشگری هلند::کشور هلند یک کشور بسیار زیبا با جاذبه ها و مناظر طبیعی شگرف می باشد.کشور هلند و تور هلند می تواند یک فرصت بسیار مناسبب  برای بازدید از نقاط مختلف این کشور می باشد.

یکی از نکات جالب توجه در مورد این کشور این است که بسیاری از مناطق این کشور زیر سطح دریا قرار دارد.

مناظری در این کشور وجود دارد که بازدید از آن ها می تواند هیجان انگیز ترین لحظات را برای شما به ارمغان آورد.

از بهترین جاذبه های گردشگری هلند  می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • پارک ملی هوخه ویلوه

بزرگترین پارک ملی موجود در کشور هلند می باشد.این پارک دارای مناظری بسیار زیبا و چشم اندازهایی شگرف و دیدنی می باشد.شما می توانید با استفاده از دوچرخه های رایگانی که در این پارک برای مصرف عموم قرار داده شده است از حیات وحش طبیعی را از نزدیک مشاهده کنید و از ان لذت ببرید.

بهترین جاذبه های گردشگری هلند

بهترین جاذبه های گردشگری هلند

  • منطقه یوردان در آمستردام

آمستردام پایتخت کشور هلند است.این شهر بسیار زیبا با معماری منحصر به فرد برای بازدید و اقانت چند روزه بسیار مناسب است.یکی از مناطق زیبایی که در این شهر وجود دارد منطقه ی جوردان نام دارد که گفته می شود در زمان های گذشته محل زندگی کارگران بوده اما بر اثر گذر زمان و ترقی و پیشرفت به یکی از بهترین مناطق تبدیل شده است که محل اقامت اقشار خاص و معتبر جامعه می باشد.

کافی شاپ های موجود در این شهر برای استراحت و گردش معروف شده است.

منطقه یوردان در آمستردام

  • اوترخت

اوترخت نام قدیمی ترین شهر هلند می باشدواین محله مربوط به قرون وسطا است.جاذبه های هنری شرگرفی در این شهر و جود دارد که بهترین مکان برای بازدید توریستان و گردشگران می باشد.

اوترخت

  • باغ های کوکنهوف

این باغ موجود در کشور هلند سرشار از لاله های رنگارنگ و زیبا می باشدومسافرینی که تور هلند را برای مسافرت انتخاب می کنند بدون بازدید از این باغ زیبا با لاله های رنگارنگگ نباید این کشور را ترک کنند.

این باغ به جهت زیبایی های فراوان به عنوان باغ اروپا نامیده شده است.شما می توانید بهترین عکس های طول عمر خود را در این باغ بگیرید.

باغ های کوکنهوف

  • کیدردیک

دهکده ای که در حدود 16 ک م از آمستردام فاصله دارد.در این دهکده ی 19 آسیاب بادی وجود دارد که مشغول به کار هستند و منظره ای بسیار زیبا را به وجود آورده اند.

 کیدردیک

  • ایسومیر

یک دریاچه ای در کشور هلند که عمق ان کم است اما وسعت بسیار دارد.زیبایی این دریاچه مثال زدنی است که در مواقع مه نیز این زیبایی چند برابر می شود.

شما می تواند از طریق این دریاچه موج سواری و قایق سواری کنید.

ایسومیر

مسافرت به هلند از طریق تورزپرس

عزیزانی که در هر موقع از سال قصد مسافرت به کشور هلند را دارند می توانند از طریق مراجعه به سایت تورزپرس از جدیدترین اخبار مربوط به کشور هلند و سفر به هلند مطلعع شوند.این سایت لیست تمامی تورهای ارائه شده ی هلند را در اختیار شما قرار می دهد وو شما علاوه بر مشاهده ی قیمت تور هلند و قیمت بهترین هتل های هلند می توانیدد مناسب ترین تور را برای خود انتخاب کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها