جاذبه های طبیعی قبرس

جاذبه های طبیعی قبرس از کوه ها و رودخانه های زیبای برخوردار است که امکان سیر و سیاحت بسیاری را برای گردشگران داردقبرس کشوری زیبا است

مطالبی درباره جاذبه های گردشگری قبرس :

جاذبه های طبیعی قبرس با مناظر دلربا مانند یک نقاشی رنگارنگ است با کوه ها و رودخانه ها و سواحل پر زرق و برق با پرتگاه های ناهموار است. قبرس از بهترین ها برای عکاسان و کاشفان طبیعت بکر و گیاهان نادر است. این کشور با آبشار ها و غارها از مکان های جذاب است که مردم بسیاری را از سراسر دنیا به جاذبه های طبیعی قبرس جذب می شونند.

 

مسیر دوچرخه سواری Stavros tis Psokas - Pyrgos 

جاذبه های طبیعی قبرس

مسیر دو چرخه سواری که نقطه شروع از Stavros شروع می شود و پس از مسافت 40 کیلومتر به Pyrgos ختم می شود. مسیر نسبتا راحت برای دوچرخه سواری است و مناسب برای هرنوع دوچرخه با ترمز و وضعیت خوب است. این جاده با سراشیبی ملایم و سرسبزی که دارد از نقاط گردشگری است که توریست ها بسیاری را پذیر است.

 

Aphrodite واقع در منطفه Pafos و جنگل Akamas

Aphrodite-Pafos,Akamas

در منطقه پافوس که دارای اثار تاریخی و مناطق دیدنی بسیار است می توان گشت و گذاری خاطره انگیز داشت.Loutra tis Afroditis یا حمام Aphrodite از مناطق جذاب و دیدنی در این منطقه است که به حمام الهه زیبایی معروف است.داستان و افسانه ای قدیمی در قبرس اشاره به این دارد که الهه زیبای Aphrodite از این چشمه استفاده کرده است.

خرابه های به جا مانده Pyrgos tis Rigainas (برج خلیفه) از مکان ها و آثار به جا مانده از قرون وسطی است این خرابه ها که به برج ملکه نیز شهرت دارند زیبای معماری سنتی قبرس را به نمایش گذاشته است.

در این منطقه درختی وجود دراد که قدمتی در حدود 500 سال دارد و همچنین دو چشمه که یکی در نزدیکی ها خرابه های برج خلیفه قرار دارد و دیگری در نزدیکی حمام آفرودیت قرار دارد . جنگل Akamas یک باغ گیاه شناسی است.

 

Xyliatos در منطقه  Lefkosia و جنگل Adelfoi

Xyliatos-Lefkosia,Adelfoi

این منطقه نیز از مناطق سرسبزی است که برای سیر و سیاحت مناسب است این جنگل از درخت های سرسبز مانند درخت توت فرنگی ، توسکا و بلوط پوشیده شده است.

مسافرت از طریق تور قبرس این امکان را برای شما عزیزان فراهم میسازد که آثار و طبیعتی را مشاهده کنید که تا کنون مشاهده نکرده اید.قیمت تور قبرس نیز به نسبت سایر کشورهای اروپایی که این جذابیت ها را در خود جای داده اند مناسب است.برای مشاهده ی قیمت تورها و تور های لحظه آخری و افر دار بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها