جاذبه های گردشگری ارمنستان

جاذبه های گردشگری ارمنستان -اگر به ماجراجویی و جنب و جوش علاقه دارید تور ارمنستان یک انتخاب خوب و بسیار  مناسب است .ارمنستان پر از مکان های زیبا و دیدنی است

جاذبه های گردشگری برتر در ارمنستان !

در هر کشور یا شهری که به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب میکنید مکان های زیادی وجود دارد که بهتر است تماشای انها را اولویت بندی کنید که بتوانید در مدت زمان سفر خود نهایت استفاده هیجان و لذت را داشته باشید .اگر به ماجراجویی و جنب و جوش علاقه دارید تور ارمنستان یک انتخاب خوب و بسیار  مناسب است .

 

ارمنستان پر از مکان های زیبا و دیدنی است و ما در این مقاله اشاره ای به پربازدید ترین و محبوب ترین  مکان ها خواهیم داشت :

  • صومعه تاتو : این صومعه زیبا نه تنها یک مکان تاریخی و مذهبی مهم است بلکه یک جاذبه گردشگری است که در بالای صخره ای با ارتاع زیاد و با طبیعتی باورنکردنی بسیار منحصر بهه فرد است .

صومعه تاتو

  • صخره گوریس:این صخره زیبا بر روی رودخانه شهر زیبای گوریس واقع شده که یکی از جذاب ترین مکان های دیدنی در ارمنستان است اطراف صخره با مناظ زیبا ی طبیعی که دیدنشان واقعا نفس گیر است احاطه شده است .

صخره گوریس

  • صومعه نوراوانک :واقع در تنگه ویتس دزر که طیف وسیعی از پرندگان و دیوارهای سنگی  به آن شکوه خاصی بخشیده است .

صومعه نور آوانک

  • دریاچه سوان :دریاچه بسیار زیبا و مناسب برای تفریحات تابستانی و روزهای گرم تابستان  و خوردن یک کباب خوشمزه ماهی قزل آلا ست .

دریاچه سوان

  • کوه آراگاتس :یک منطقه کوهستانی و غنی از مناظر طبیعی متنوع با چشم اندازی شگفت  انگیز از دریاچه کار است و دراغلب سال مملوء از گردشگران است .

کوه آراگاتس

  • پارک ملی دلیجان :یک چشمه معدنی آبگرم با یک منطقه جنگلی سرسبز ویک مکان ایده آل برای یک پیاده روی دلچسب و دوچرخه سولری در کوهستان است و البته لذت شبب ماندن در چادر!

پارک ملی دلیجانموارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها