بهترین هتل های ارمنستان 

بهترین هتل های ارمنستان -ارمنستان به دلیل اینکه یکی از کشورهای مهم توریستی در جهان است و هرسال گردشگران و مسافران زیادی به ارمنستان سفر میکنند پر از هتل های خوب

بهترین هتل های ارمنستان 

اقامت در چه هتلی !

همه مسافرانی که به مناطق مختلف سفر می کنند چه سفرهای تجاری و کاری و چه سفرهای تفریحی و گردشگری اقامت در مکانی خوب و مجهزی را از مهم ترین موضوعاتی می دانند که لازم است قبل از سفر به آن توجه داشته  باشند .

ارمنستان به دلیل اینکه یکی از کشورهای مهم توریستی در جهان است و هرسال گردشگران و مسافران زیادی به ارمنستان سفر میکنند پر از هتل های خوب با امکانات رفاهی بالاست .از هتل های گران قیمت و 5 ستاره گرفته تا هتل های ارزان 3 ستاره ...

هتل های ارمنستان

فروانی هتل هخای ارمنستان به اندازه ای است که نمیتوان در این مقاله به لیست همه هتل ها و موقعیت یا امکانات آنها اشاره کرد به همین منظور چند نمونه که از بهترین هتل های ارمنستان هستند را مختصرا تشریح میکنیم :

1.هتل ریپابلیکا :هتلی 4 ستاره که در شهر ایروان واقع شده است و از لحاظ امکانات بسیار مجلل و مجهز می باشد دسترسی آسان از این هتل به مکان های زیبای ایروان موقعیتی منحصر به فرد برای آن رقم زده است .

 

2.هتل توفنکیان هیستوریک :بهترین و خوشمزه ترین غذاهای محلی را در این هتل 4 ستاره تجربه خواهید کرد و نزدیکی آن به میدان ریپابلیک و ورنیساج بر خاص بودن آن افزوده است.

Tvfnkyan hotel Hystvryk Armenia

3.هتل گلدن پالاس :واقع شده در مرکز شهر ایروان و نزدیک به پارک حق تاناک و با امکانات رفاهی بالا و کاملا مجهز .

Golden Palace Hotel Armenia

 

4.هتل هایت پلیس :این هتل با امکانات رفاهی بالا و فاصله کم از بهترین رستوران های شهر و سرو صبحانه های بسیار خوشمزه یک هتل بسیار مناسب برای اقامت است .

Police Hyatt Hotel Armenia

5.هتل پاریس:نزدیک به میدان ریپابلیک با طراحی منحصر و فوق العاده زیبا که از ایوان اتاق میتوان تمام شهر را مشاهده کرد هم چنین تماشای کوه زیبای آرارات

 

اگر در تور ارمنستان در جست و جوی یک هتل ارزان هستید ما به شما هتل آپارتمان را پیشنهاد میکنیم .موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها