آب و هوای ارمنستان

آب و هوای ارمنستان-اینکه بگویم برای مسافرت به استانبول کدام فصل سال خوب است کمی مشکل است چرا که هر فصل در ارمنستان جذابیت خاص خود را دارد

آب و هوای ارمنستان و بهترین زمان سفر به ارمنستان!

در میان کشورهای منطقه قفقاز ارمنستان تنها کشوری است که از آن به عنوان یک کشور آفتابی نام برده می شود در ارمنستان آب و هوا کوهستانی و چهار فصل است .

اینکه بگویم برای مسافرت به استانبول کدام فصل سال خوب است کمی مشکل است چرا که هر فصل در ارمنستان جذابیت خاص خود را دارد .

 

بهار در ارمنستان :ماه مارس که مصادف با آغاز فصل بهار است از ارمنستان یک کشور رویاریی و عاشقانه می سازد و باران های نم نم شروع به باریدن می کنند که به همین مناسبت در ایروان جشن گل برپا کرده و مغازه های گل فروشی خود را برای روز جهانی زن آماده می کنند .می توانید فصل زیبای بهار را با تور ارزان ارمنستان تجربه کنید.

توصیه میکنیم اگر در بهار به ارمنستان سفر کردید حتما از دیدن دلیجان و منطقه آرارات و زیبایی های آن لذت ببرید .

تابستان در ارمنستان : از اواسط ماه مه که فصل تابستان آغز می شود دمای ارمنستان رو به گرمی میرود و زمانی بسیار مناسب برای رفتن به یک تعطیلات فراموش نشدنی با پیاده روی ,کوه نوردی ,پاراگلایدر و استفاده از سواحل زیباست .به علاوه به دلیل وجود تنوع زیاد میوه در این فصل بر جذابیت این فصل افزوده می شود .

ارمنستان در زمستان :شروع فصل زمستان از اواخره ماه نوامبر است که گهگاهی شاید برف نیز خواهد بود و اسکی روی یخ در میدان یخ بازی در نزدیکی اپرا و باله در کافه های دنج و رستوران از تفریحات جال زمستانی در ارمنستان است .

پاییز در ارمنستان :پاییز یک فصل کامل که در آن طبیعت شروع به رنگ باختن میکند و آب و هوای گرم تابستان آرام آرام رخت بربسته جای خود را به آب و هوای خنک لذت بخش می دهد .این فصل برای ارمنستان یک فصل ویژه است و دلیل آن به ثمر رسیدن انگورهای خوشمزه برای تولید شراب است آغاز فصل پاییز اوسط اکتبر است .موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها