مراکز خرید قبرس

در این نوشته درباره تعدادی از مراکز خرید قبرس است که اطلاعاتی در مورد معماری ساختمان و آدرس مراکز خرید قبرس و همچنین نوع کالاهای موجود در آن می دهد.

توریست ها نیاز به اطلاعات جامعی از لیست بهترین مراکز خرید قبرس را دارند. آگاهی از آدرس ها و مراکز خرید قبرس برای کالا های مختلف به گردشگران کمک می کند تا در مسافرت خود از طریق تور قبرس در زمان و وقت خود صرفه جویی کنند و در مدت کوتاه مسافرت خود بهترین استفاده را از وقت خود داشته باشند.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور قبرس و قیمت تور قبرس می توانید بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

لیست  مراکز خرید قبرس :

Kings Avenue Mall :

Kings Avenue Mall

این بازار در مرکز پافوس قرار دارد و برای خرید گردشگران و مردم محلی بسیار مناسب است . از مراکز خرید مدرن در قبرس است که انواع مدل ها و برند ها را در این مرکز خرید می توان پیدا کرد. در طبقه همکف این مرکز خرید فروشگاه های مد برای مردان و زنان و کودکان وجور دارد همچنین مکانی برای بازی کودکان در این فروشگاه ها وجود دارد. مرکز خرید انواع لواز الکترونیکی و جواهرات لواز آرایشی بهداشتی را برای عرضه به خریدران دارد.در زیر زمین این مرکز خرید پارکینک بزرگی قرار دارد که به تمام مکان ها دسترسی دارد و در این ناحیه یک کارواش وجود دارد. و همچنین مغازه های برای انجام انواع تعمیرات کفش خیازی و فروشگاه گل نیز در آن وجود دارد. انواع رستوران های زنجیره ای محبوب و کافه های مشهور در مرکز خرید قرار دارد. 

MY MALL Limassol :

MY MALL Limassol

مرکز خرید mymall از مراکز خرید مدرن در شهر لیماسول است . این مرکز خرید در سال 2009 تاسیس شد ه است از جاذبه های خرید در قبرس محسوب می شود و از لحاط دسترس به وسایل حمل و نقل بسیار مناسب است در بین مارکت ها و فروشگاه های موجود در این مرکز برای رضایت مشتریان رقابت بالایی دارند . این مرکز خرید نیز مانند فروشگاه های بزرگ دیگر دارای رستوران ها و مراکز بازی  داشتن یک تجربه خوب خرید را برای تمام اعضای خانواده تضمین می کند.

Barefoot Designs Art Gallery :

Barefoot Designs Art Gallery

اگر به دنیال بازاری برای تهیه هنر های دستی هستید این مکان محلی برای عرضه آثار هنری از انواع هنرمندان برای تمام سلیقه ها است . این بازار در لیماسول در خیایان پیزوری واقع است که انواع صنایع دستی شیشه ای و جواهرت روسری لوارم چوبی در این بازار برای فروش گذاشته شده است.

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها