بهترین مراکز خرید باکو

بهترین مراکز خرید باکو -مراکز خرید این شهر برای انواع خرید و حتی تفریح بسیار ارزنده هستند و به شما این امکان را می دهند که علاوه بر انجام خرید به گردش در

توضیحات کامل در مورد بهترین مراکز خرید باکو

بهترین مراکز خرید باکو::شهر باکو واقع در کشور آذربایجان در چند سال اخیار به عنوان یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شهر ها برای مسافرت های تفریحی و حتی تجاری می باشد.تور باکو نیز در چند سال اخیر به عنوان پرطرفدارترین و شلوغ ترین تور ها به شمار میی  آید.

این شهر بزرگ و زیبا دارای مراکز خرید و گردشگری فراوان و منحصر به فردی می باشد.

مراکز خرید این مجموعه برای انواع خرید و حتی تفریح بسیار ارزنده هستند و به شما این امکان را می دهند که علاوه بر انجان تمامی عملیات خرید به گردش و تفریح در محوطه ی مرکز بپردازید.

بهترین مراکز خرید شهر باکو

مرکز خرید 28 مال

این مرکز خرید به عنوان بهترین و محبوب ترین مراکز خرید موجود در شهر باکو شناخته شده است.یساری از مردم شهر باکو این مرکز خرید را به عنوان یک مکان مناسب برای خرید و گشت و گذار و حتی پاتوقی برای گردش عصرانه ی خود می شناسند.

این مرکز خرید در کنار ایستگاه مترو مه  قرار دارد و همین امر موجب شده است که دسترسی بهخ این مرکز میسر شود.

یک ساختمان بزرگ و ساده با معماری شیک که شما می توانید در آن بیشتر از 70 برند بین المللی و حتی محلی پیدا کنید.

این مجتمع بزرگ دارای رستوران و کافی شاپ و سینما نیز می باشد.

بهترین مراکز خرید باکو

مرکز خرید پارک بلوار

این مزکز خرید یک مرکز خرید بزرگ با معماری منحصر به فردی می باشد.

مردمی که هوالی این مرکز خرید زندگی می کنند معمولا برای یافتن نقطه ی مناسبی برای گردش این مرکز خرید را انتخاب می کنند و یکی از مهمترین ذلایل این موضوع قرار داشتن این مرکز خرید در  بلوار ساحلی باکو می باشد شما می توانید برای برطرف کردن خستگی ناشی از خرید در محوطه ی بلوار استراحت کرده و منظره ی زیبای دریای خزر را تماشا کنید.

مرکز خرید پارک بلوار

مرکز خرید پورت باکو

مرکز خرید پورت باکو مدرن ترین مرکز خریدی است که در شهر باکو قرار گرفته است.در ولقع مردم شهر باکو به واسطه ی عظمت و زیبایی وصف ناپذیر این مرکز خرید آن را به عنوان بهشت باکو معرفی می کنند.

این مجتمع تجاری دارای 3 طبقه ی بزرگ می باشد که طبقه ی همکف آن لوکس ترین و بهترین برند ها را در خود جای داده است و در طبقه ی اول می توانید برندهای معمولی تر مانند دیزل و... را بیابید و در طبقه ی سوم در بهترین رستوران ها و کافه ها به استراحت و صرف ناهار و یا عصرانه بپردازید.

مرکز خرید پورت باکو

مرکز خرید مترو پارک

واقع در خیابان تبریز درست رو به روی ایستگاه متروی نریمانف مرکز خرید بزرگ و خوش نمای مترو پارک قرار گرفته است.

اگر شما برندی را در 28 مال نیافتید در این مرکز خرید بزرگ حتما می توانید بهترین آن را بیابید.

از ویژگی های بارز این مرکز خرید داشتن یک مکان تفریحی برای سرگرمی بچه ها می باشد.

بهترین مراکز خرید باکو

تجربه ی خرید در بهترین مراکز خرید باکو با تورزپرس

عزیزانی که از هر نقطه از جهان تصمیم دارند که برای تفریح و خرید به این شهر مسافرت کنند می توانند برای مشاهده ی تورها و قیمت ها به سایت تورزپرس مراجعه کنند.

این سایت یک لیست کامل در مورد تورهای ارائه شده و قیمت تورها و هتل ها به خصوص اطلاعاتی در مورد قیمت تور باکو و تور ارزان باکو در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و شما این امکان را دارید که بهترین تور را برای مسافرت خود انتخاب کنید.

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها