درباره قبرس

درباره قبرس -جاذبه های گردشگری قبرس,مراکز خرید قبرس,آب و هوای قبرس در فصول سال,هتل های قبرس,غذ اهای محلی قبرس,رستوران های قبرس

درباره قبرس:

درباره قبرس : قبرس یک جزیره در دریای مدیترانه است که پس از سیسیل و ساردنی سومین جزیره بزرک در دریای مدیترانه می باشد. با این که  جزیره قبرس از لحاظ موقعیت جغرافیایی در آسیا قرار دارد اما عضو اتحادیه اروپا است و یک کشور اروپایی محسوب می شود. قبرس از دو بخش ترک نشین و یونانی تشکیل شده است.  قبرس  دو بخش شمالی و اروپایی تشکیل شده است که هرکدام سنت ها و آداب فرهنگی خاص خود را دارند.

درباره قبرس

جاذبه های طبیعی قبرس :

قبرس کشوری بسیار زیبا است با طبیعتی بکر و رویایی که مناظر دلربایی را به وجود آورده است. طبیعت سرسبز قبرس مکان های دیدنی را برای توریست ها دارد .

مراکز خرید قبرس :

در قبرس مراکز خرید بسیاری وجود دارد که معرفی همه آن ها ممکن نیست. از جمله این مراکز خرید می توان به مونیات ماکون ، کوزا ، گیرنه لیماسول و غیره می توان نام برد.

آب و هوای قبرس در فصول سال:

قبرس دارای  هوای مدیترانه ای است که از کشور های است که مسافرت در تمام فصول سال انجام می شود و به خصوص در زمستان دارای هوای معتدل است که در این زمان از سال نیز این کشور توریست پذیر است.

بهترین زمان مسافرت به قبرس :

تقریبا تمام طول سال برای مسافرت به به قبرس مناسب است.  تور قبرس در تمام فصول  سال توریست پذیر است.

هتل های قبرس :

قبرس  هتل های ساحلی و زیبای دارد که با قیمت ها و خدمات مختلف برای اقامت مسافران آماده خدمت هستند. هتل ساحلی گلدن بای فلامینگو لوردوس و...

غذ اهای محلی قبرس:

غذا های محلی قبرس که از دو نوع یونانی و ترکی است طعمی خوشمزه و به خصوص دارد که دارای تنوع غذای بالای است . این غذا ها با انواع دسر ها و میوه ها سرو می شود و نوع غذا ها در قبرس شمالی با قبرس جنوبی تفاوت های دارد .

رستوران های قبرس :

اکثر رستوران های قبرس غذا های دریایی سرو می کند. انواع غذا های سنتی یونانی و ترکی و غذاهای بین المللی در این رستوران ها سرو می شود.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها