تور آرژانتین نوروز 96

تور آرژانتین نوروز 96 -تور آرژانتین فروردین 96,تور آرژانتین عید 96,قیمت تور آرژانتین نوروز 96,تور ارزان آرژانتین نوروز 96

آیا انتخاب  تور آرژانتین نوروز 96  در بین تور ها عاقلانه است؟

 نوروز با تعطیلات دو هفته ای فرصت مناسبی برای اوقات فراغت ایرانی ها است. در بین تور های فراوان نوروزی تور آرژانتین نوروز 96 می تواند انتخاب مناسبی باشد . کشور آرژانتین که در آمریکای جنوبی قرار دارد از گزینه های مناسبی برای گذراندن تعطیلات نوروزی است.  راژانتین به علت جاذبه های گردشگری و طبیعت وحشی و خاصی که دارد از کشور های توریست پذیر دنیا است.

معرفی جاذبه های بکر گردشگری آرژانتین به عنوان عاملی برای جذب توریست در این کشور:

آبشار های ایگوازو از جاذبه های طبیعی شناخته شده در جهان است که زیبای و جلوه ویژه این ابشار دلیلی بر پربازدید بودن آن توسط توریست ها است. این آبشار شامل چندین آبشار کوچک است. که با دیدن این آبشار منظره ای خارق العاده در ذهن شما به یادگار خواهد ماند.

آبشار های ایگوازو

از تفریحگاه ها و گردشگاه های آرژانتین که برای گردشگران ساعت خوشی را فراه می اورد پارک ملی ایگوزا است که از جنگل های حفاظت شده جنوب آمریکا محسوب میشود و که با دیدن ان از منظره های طبیعی و وحشی آمریکایی جنوبی آشنا می شوید.

آب و هوای  آرژانتین در نوروز برای مسافرت ایرانی ها مناسب است؟

کشور آرژانتین با توجه به موقعیت مکانی در قسمت های مختلف آب و هوای متنوع دارد. در فصل بها در بیشتر قسمت های آرژانتین هوای ملایم دارد. و در کل این کشور هوای نیمه گرمسیری دارد که دارای نوسان دمایی است و گردشگرانی در تمام طول سال میهمان این کشور امریکایی جنوبی است. 

اگر هنوز برای مسافرت نوروزی خود در سال 96 تصمیمی نگرفته اید . تور آرژانتین نوروز 96 میتواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد.

برای پیدا کردن راحت و بی دردسر اطلاعات تور های داخلی و خارجی به سایت تورزپرس مراجعه کنید. تورزپرس بانک اطلاعاتی جامع درباره تور هاست و اطلاعات دقیق و به روز قیمت و زمان ارائه تور های مختلف را در آن به راحتی جستجو کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها