تور ارزان تایلند

تور ارزان تایلند ،تور تایلند،قیمت تور تایلند،تور لحظه اخری تایلند | تور تایلند ارزان | تور تایلند قیمت | سفر به تایلند | تور گردشگری تایلند

مسافرین محترمی که قصد مسافرت به کشور توریستی تایلند را دارند می توانند از طریق تور ارزان تایلند تورزپرس از تمامی تورهای ارزان مطلع شوند.

کشور تایلند

کشور تایلند یک شهر بسیار زیبای ساحلی می باشد و پایتخت این کشور شهر پاتایا نامگذاری شده است.

معمولا تمامی مسافرانی که به قصد تفریح به این کشور مسافرت می کنند به شهر پاتایا می روند تا از جاذبه های گردشگری و آب و هوای مناسبی که دارند لذت ببرند.

درباره تایلند بیشتر بدانید!

آب و هوای تایلند

همانطور که گفته شد کشور تایلند یک کشور ساحلی می باشد و همین مساله تاثیرزیادی بر روی آب و هوای آن دارد و باعث شده است که آب و هوای آن در بیشتر ماه های سال مرطوب و موسمی باشد.

ماه می به عنوان ماه بارانی این شهر نامیده می شود و با آغاز بارش ها گرمی هوا نیز به تدریج کاسته می شود.

به تدریج از نوامبر تا فوریه آب و هوا رو به خنکی می رود.

بهترین زمان از لحاظ آب و هوایی برای مسافرت به این کشور ماه های نوامبر و تا آوریل می باشد.

جاذبه های گردشگری تایلند

کشور تایلند یکی از شهرهای زیبا با جاذبه های گردشگری فراوان می باشد که البته عمده ی این جاذبه های گردشگری در شهر پاتایا قرار گرفته است.

از معروف ترین این جاذبه ها می توان به جزیره ی مرجانی و باغ وحش ببرها و مینی سیام و پارک سنگ و مزرعه کروکودیل ها و دنیای زیر آب اشاره کرد.

تور ارزان تایلند

با توجه به این که تور تایلند جزو تورهایی به شمار می آید که در تمامی فصول متقاضیان زیادی دارد شرکت های هواپیمایی معتبر نیز تور ارزان تایلند را نیز راه اندازی کرده اند.

این تورها بهترین تور تایلند همراه با اقامت در بهترین هتل ها با قیمت های بسیار مناسب می باشند.

شما می توانید از طریق این سایت ازتمامی اطلاعات مربوط به تور ارزان تایلند با خبر شده و مناسب ترین آن هارا انتخاب کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها