تور ایتالیا نوروز 96

تور ایتالیا نوروز 96-تور ایتالیا ارزان|قیمت تور ایتالیا |تور ایتالیا نوروز|تور ایتالیا زمستان|تور ایتالیا بهار |تور ایتالیا فروردین |ارزان ترین تور ایتالیا

 اگر برای تور ایتالیا نوروز 96برنامه ربرنامه ریزی کرده اید لطفا قبل از سفر تدام تدابیر لذت بردن از یک سفر به یاد ماندنی را بیندیشید.

تور ایتالیا نوروز 96 :: ایتالیا کشوری پرزرق و برق که زیبایی ها و جذابیت های آن مانند آهنربایی قوی مردم را از تمام نقاط دنیا به سوی خود جذب می کند.

کشور ایتالیا در بین مردم دنیا به کشور غذاهای خوشمزه و مکان های زیبا و باغ های حیران کننده انگور مشهور است و این شهرت به حدی گسترده است که هر سال گردشگران و مسافران زیادی از سرتاسر دنیا به ایتالیا مسافرت می کنند .

تور ایتالیا نوروز 96

تمام نقاط ایتالیا و شهرهای دیدنی آن مانند فلورانس ,رم و ونیز  واقعا مسحور کننده و زیبا هستند .

برج کج پیزا ,حمام های Caracalla,باغ های بابولی ,خیابان San Gregorio Armeno,کلیسای Sansevero,تئاتر سان کارلو,قصر سلطنتی ناپل,
کلیسای جامع ناپل و هزاران مکان گردشگری فوق العاده در ایتالیا منتظر دیدار شما هستند .

 

آب و هوای ایتالیا و بهترین زمان سفر به تور ایتالیا !

ایتالیا کشوری با تنوع آب و هوایی و لذت بخش است در بخش شمالی برف و در بخش جنوبی هوا گرم است .در تابستان ,پاییز و بهر آب و هوا در ایتالیا بسیار خوب است و در زمستان هوایی سرد و خنک دارد .

از لحاظ غذایی تنوع بسیار گسترده و مزه لذیذ غذاهای ایتالیا به حدی است که در تمام کشورهای دنیا از بهترین غذاهای ایتالی مانند اسپاگتی ,لازانیا ,پیتزا,زیتی ,سالاد سزار به وفور استفاده می شود .

اگر می خواهید در ایتالیا در هتلی ارزان قیمت و بسیار مناسب اقامت کنید هتل های پاندا,فلوریدا,بوناروتی,اسپانیا,آرکو دل لورو,ساتورنیا و هتل آتسیا گزینه های خوبی برای یک اقامت آرام و لذت بخش می باشند.

ایتالیا در تابستان و بهار ملوء از گردشگران است و برای ایرانی ها نیز تور ایتالیا نوروز یکی از بهترین تورهای مسافرتی است .

برای اطلاع از قیمت تور ایتالیا نوروز 96  و کسب اطلاعات کامل درباره مکان مورد نظرتان از سایت تورز پرس کامل ترین و جامع ترین سایت خبری در زمینه تورهای مسافرتی دیدن کنید موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها