بازار اراستا استانبول

بازار اراستا استانبول -بازار اراستا استانبول ترکیه,بازارهاي استانبول,بازار ارزان استانبول,خرید از بازار استانبول,تصاویری از بازار استانبول

بازار اراستا استانبول در کجا قرار دارد؟

در واقعه بازار اراستا استانبول در یک خیابان حوالی منطقه تاریخی سلطان احمد ساخته شده است. این بازار د رقرن هفدهم توسط عثمانی بنا شد. درآمد اجاره مغازه های بازار استانبول برای نگهداری مسجد آبی خرج می شود.و بازار اراستا  در حال حاضر از بازارهای معروف استانبول است که مغازه های چوبی آن با انواع کالا ها پذیرایی گردشگران است. در بازار اراستا استانبول همه نوع کالا مثل جواهرات،طلا،فرش،سرامیک و غیره به توریست ها ارائه می شود. همچنین بازار اراستا بهترین گزینه برای تهیه سوغاتی است. و این بازار از شلوغ ترین بازارهای استانبول است و تعداد زیادی از گردشگران در این خیابان همواره در حال رفت و آمد هستند.

امکانات تفریحی و اقامت نزدیک بازار اراستا استانبول چگونه است؟

خیابان بازار اراستا علاوه بر اینکه جای برای خرید بهترین کالا ها است مکانی مملو از آثار تاریخی و باستانی است. کاخ بزرگ بیزانس در این منطقه ساخته شده بود. و امروزه بقایای آن در زیر مسجد سلطان مدفون شده است. همچنین موزه موزاییک که در این منطقه قرار دارد بقایای از کاخ ساطنتی بیزانس را به نمایش گذاشته است.

بازار ارستا از چند مغازه در زیر و نزدیک مسجد کبود است که ارزش تاریخی دارد.

در انتهای بازار اراستا چندین غرفه برای خوردن غذا های میان وعده وجود دارد. و همچنین رستوران و کافه نیز در این منطقه برای رفع خستگی پس از خرید ساخته شده است.

علاوه بر آن هتل های نزدیک بازار ارستا استانبول برای اقامت توریست ها قرا دارد.

اطلاعات دقیق بازار ها و تور های استانبول را در کجا جستجو کنیم؟

تور استانبول که از تورهای پر طرفدار در ایران است سالانه گردشگران زیادی را به دیدن استانبول و خرید کردن از بازار های زیبایش روانه ترکیه می کند . برای  دریافت اطلاعات دقیق و جامع قیمت تور استانبول و در مورد بهترین و مناسب ترین تور ارزان استانبول به سایت تورزپرس (بانک اطلاعات تور های داخلی و خارجی) مراجعه کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها