هتل قزی بسفر استانبول

هتل قزی بسفر استانبول -تور ارزان استانبول|قیمت تور استانبول|هتل های پنج ستاره استانبول|قیمت تورهای استانبول|هتل های استانبول|تور استانبول هتل قزی بسفر

هتل قزی بسفر استانبول ازهتل های پنج ستاره ای است که در نزدیکی مترو تکسیم قرار دارد و به راحتی میتوان  به جای جای شهر رفت هتل 67 اتاق دارد که هر کدام از اتاق ها دارای حمام و تلویزیون،وای فای،سیستم تهویه هوا و...است هتل در نقطه قرار دارد که منظره ای زیبا از پارک بسفررا دارد.

آیا هتل قزی بسفر استانبول برای اقامت مناسب است؟

هتل قزی بسفر استانبول علاوه بر ابنکه دسترسی آسانی که به دلیل داشتن مترو به شهر دارد اتوموبیل نیز به مشتریانش کرایه میدهد اتومبیل ها از سیستم جی پی اس برخوردار هستند تا مسافران که شناختی از نقشه شهر ندارند به راحتی به مقصد خود برسند.

هتل یک رستوران ایتالیایی دارد که تمام غذاهای بین الملی وایتالیایی در آن سرو می شود وبه میهمانانش ارایه می دهد تا اقامتی راحت و دلنشینی را داشته باشند.

کارکنان این هتل جوی دوستانه را با مشتریانشان برقرار میکنند تا رضایت مشتر را به دست آورند.

امکانات هتل قزی بسفر استانبول

از دیگر امکاناتی که این هتل دارد یک مجموعه استخر وسونا است که شما میتوانید از آن استفاده کنید در کنار این مجموعه ماساژور هایی هستند که به مشتریان خدمات ماساژ میدهند از ماساژ های معرفی که در تور استانبول رایج است ماساژ ترکی است، ماساژ ترکی قدمتی هزارن ساله دارد به زمان یونانیان باز می گردد هدف از ماساژ آرامش،رفع خستگی،وترویج بهداشت است هتل قزی بسفر استانبول سالن بدن سازی را برای علاقمندان به ورزش تدارک دیده است تا در ول سفر ا ورزش وسلامت جسمانیشا باز نمانند.

از دیگر امکاناتی که میوان برای هتل نام برد داشتن اتاق کنفرانس است که هتل کنفرانس های مستریانش در این اتاق ها برگزار میکندهمجنین هتل از یک سرویس کامل خشکشویی نیز برخوردار است تا لباس های کثیف را از اتاق هایشان گرفته و در دم دراتاق تحویل می دهند.

مجله سایت تورز پرس ازسایت های معروف در مورد تور است که شما میتوانید قیمت تور استانبول و همچنین کسب اطلاعات کاملی در مورد تور ارزان استانبول را از این سایت به دست آورید.

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها