هتل سینار استانبول

هتل سینار استانبول -قیمت تور استانبول|قیمت تور ارزان اسنامبول|قیمت تورترکیه|هزینه اقامت در استانبول|تور لحظه آخری استانبول

جذابیت های هتل سینار استانبول

هتل سینار استانبول یکی از هتل های قدیمی وبا اعتبار استانبول است واز سال 1958 فعالیت خودرا شروع کرده این هتل در مجاورت با دریای مرمره قرار دارد  که یک روی آ ن به سمت دریا وطرف دیگر آن به روی باغ هتل است یکی از بهترین هتل ها در تور استانبول به شمار می رود.

هتل سینار استانبول دارای 116 اتاق است که اتاق هایی با تخت کوئین وتخت های دونفره که تخت های کوئینشان به سمت دریا است و تخت های دو نفره آن رو به باغ است تمامی این اتاق ها دارای خط تلفن جداگانه ووای فای تلویزیون ال سی دی، سیستم تهویه مرکزی، سیستم آلارم، بالکن، حمام، دستشویی، سشوار، مینی بار و ... می باشند در ضمن تراس هایی هتل دارد که شما می توا نید ازآنها مناظر بیرون را مشاهده کرده وصبحانه را میل کنید.

از امتیازاتی که برای این هتل میتوان گفت وجود رستوران های قدیمی و مدرن است که باعث می شود تورست ها این هتل را برای اقامت برگزینند.

خدمات هتل سینار استانبول

هتل سینار استانبول دارای زمین تنیس است استخر روباز وسرپوشیده وهمجنین باشگاه پرورش اندام است وعلاقمندان به ورزش را به سمت خود می کشد این از معدود هتل هایی است که نسبت به خدماتی که ارائه می دهد قیمت متعادلی را میگیرد و قیمت تور استانبول را برای علاقمندان به این سفر کاهش می دهد.

کارمندان مسلط به سه زبان هستند انگلیسی که زبان بین الملی واکثر مردم دنیا به این زبان وارد هستن ویا چندین کلمه کاربردی که میتوانند با استفاده از همین کلمات معدود کار خود را پیش ببرند دوزبان دیگری که میتوان نام برد زبان آلمانی و ترکی است.

شما میتوانید برای رزو این هتل به صورت از ره دور اقدام کنیدتا سفری پر از خاطرات خوب و لذت بخش را در کنار خانواده خود تجربه کنید.

سایت تورپرس از سایت های معروف درزمینه تور است که شما می توانید اطلاعات مفیدی در این مورد به دست آورید و تور ارزان استانبول را تجربه کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها