هتل راماد پلاز استانبول

هتل راماد پلاز استانبول - نرخ هتل راماد پلاز استانبول , قیمت هتل راماد پلاز استانبول , هتل راماد پلاز استانبول ارزان , هتل راماد پلاز استانبول ترکیه

هتل راماد پلاز استانبول چند ستاره است؟

هتل راماد پلاز استانبول از هتل های 5 ستاره می باشد ,  که دارای امکانات بسیار عالی میباشد .

این هتل از مقاصد اکثر گردشگران می باشد حتی بومیان استانبول و ترکیه هم برای اقامت این هتل را انتخاب می کنند.

یکی از امکانات عالی این هتل بودن در مرکز استانبول می باشد و این یک مزیت عالی میباشد زیرا برای بازدید کردن از جاذبه های گردشگری نیاز نیست مسافت طولانی را طی کنید .

همچنین هتل راماد پلاز استانبول به مترو و بزرگراه و اتوبوس نزدیک است و نقل و انتقال راحت تر خواهد بود .

امکانات هتل راماد پلاز استانبول چه میباشد؟

حمام ترکی یکی از ویژگی های برجسته این هتل می باشد , برای مسافران عزیز تور استانبول  حمام های ترکی آماده میشود تا پس از یک روز پر از گردش به هتل بیایید و با حمام  گرفتن خستگی هایتان تمام شود . 

استخر شنای باور نکردنی این هتل که بر روی بام هتل قرار گرفته بسیار شگفت انگیز می باشد و این استخر شاید خودش یکی از جاذبه ها باشد. 

سالن بدنسازی نیز از دیگر امکانات این هتل می باشد که برای بسیاری از مسافران بسیار مهم میباشد  و از ویژگی های مهم این هتل می باشد.

     این هتل همچنین به مترو و ایستگاه اتوبوس هم نزدیک می باشد و از این نظر هم نگرانی مسافران را از بابت گردش راحت کرده است.

این هتل از نظر امکانات غذایی نیز بسیار عالی می باشد و غذاهای بین المللی و سنتی در این هتل سرو میشود از غذا خوردن در هتل مطمئنا لذت خواهید برد.

در این هتل مهمانداران تمام امکانات اتق مهمان ها را چک می کنند تا مشکلی نداشته باشد و در صورت کامل بودن تمام امکانات مهمالن را به سمت اتاق هدایت می کنند.

در تمام مدتی که شما در اتاقتان هستید تمام امکانات لازم از جمله: ماساژ . سونا در اختیار مسافران می باشد.   

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تور استانبول و همچنین اطلاعات جالبی در مورد  تور ارزان استانبول به سایت تورزپرس مراجعه کنید.                                                                                                              موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها