بازار کاپالی چارشی استانبول

بازار کاپالی چارشی استانبول -بازار استانبول ترکیه,بازار کاپالی چارشی استانبول ترکیه,بازار خريد استانبول,بازارهاي خريد استانبول,بهترین بازار خرید استانبول

پیاده روی و گشت و گذار در مراکز خرید از برنامه های گردشگران و توریست های ایرانی در شهر استانبول است.  بازار کاپالی چارشی استانبول از مشهور ترین بازار های استانبول است. تور استانبول فرصت مناسبی را در اختیار شما برای قدم زدن در بازار ها و مراکز خرید استانبول به ویژه بازار کاپالی چارشی استانبول قرار می دهد.

آیا بازار کاپالی چارشی استانبول از مراکز خرید معروف ترکیه است؟ 

بازار کاپالی چارشی استانبول از بازار های قدیمی در شهر استانبول است. این بازار از معماری سنتی برخوردار است و در مقایسه با مراکز خرید مدرن استانبول شاید لوکس و شیک نباشد و با مزاج نسل جوان امروزی تطابق نداشته باشد.

اما این بازار با سقف سر پوشیده و آجر کاری های زیبای خود می تواند در برابر این مراکز مدرن رقابت کند و پیشی بگیرد. بازار کاپالی چارشی استانبول در زمره بهترین مراکز خرید و از پر بازدید ترین مراکز خرید توسط گردشگران تور های استانبول است. و  گردشگرانی که علاقه خاصی به آثار تاریخی و ساختمان های با معماری سنتی و محلی ترکیه دارند می تواند به بازار کاپالی چارشی استانبول سری بزنند و علاوه بر دیدن آثار باستانی از خرید در این بازار لذت ببرید.

مهم ترین محصولات عرضه شده در بازار کاپالی چارشی استانبول چیست؟

در بازار کاپالی چارشی هنر های دستی ترکیه نظیر انواع فرش ها و قالی و کار های دستی به وفور یافت می شود اگر به دنبال خرید لوازم و جواهرات سنتی هستید از بازار کاپالی چاوشی دیدن کنید. بازار کاپالی چارشی علاوه بر ارائه محصولات سنتی با بهترین کیفیت به  خدماتی را برای راحتی توریست ها ارائه می دهد در این بازار شما هر نوع محصول سنتی اعم از فرش و قالی را بدون نگرانی خرید کنید فروشندگان این محصولات خرید شما به هر جا که بخواهید منتقل می کند.

تور استانبول دیدن این بازار تاریخی را به گردشگران خود توصیه می کند. شما می توانید قیمت تور استانبول و همچنین اطلاعاتی در مورد تور ارزان استانبول را در سایت خبری تورزپرس جستجو کنید که این سایت بانک تور های داخلی و خارجی است.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها