خیابان استقلال استانبول

خیابان استقلال استانبول -هتل های استانبول در خیابان استقلال,فروشگاههای خیابان استقلال استانبول,مغازه های خیابان استقلال استانبول

در مورد خیابان استقلال استانبول چه می دانید؟

خیابان استقلال استانبول از خیابان های شلوغ در شهرستان استانبول است. هر گردشگر تور استانبول یک روز از زمان سفر خود را به گشت و گذار در این خیابان 1.4 کیلومتری صرف می کنند. خیابان استقلال استانبول در هر زمان از روز شلوغ و پر ازدحام است. این خیابان از آثار به جا مانده از معماری های عثمانی است. 

علت نامگذاری این خیابان این است که پس از پایان جنگ و استقلال ترکیه نام این خیابان به خیابان استقلال استانبول تغییر کرد.

جاذبه ها و تفریحات در خیابان استقلال استانبول چیست؟

کلیساها و مساجد و کنیسه ها در خیابان استقلال استانبول: کلیساهای معروفی در خیابان استقلال وجود دارد و از معروفترین های این کلیسا ها می توان سنت انتونی از کلیسای پادوا را نام برد. این کلیسا محلی برای مسیحیان ترکیه است و معماری ان بر گرفته شده از نئو گوتیگ است. اگر ساختمان های مذهبی و نشانه های فرهنکی به جا مانده از تاریخ گذشته استانبول برای شما مهم است می توانید بازدید از خیابان استقلال استانبول در برنامه تور استانبول خود قرار دهید.

خیابان استقلال جای برای خرید: خیابان استقلال با فروشگاه های لباس و لوازم دکوری ، فناوری ، عطر می تواند جای برای خالی کردن حساب بانکی شما باشد. به جای سرگردان شدن در خیابان های فرعی شما می توانید هر نوع وسیله موردنیاز خود را در خیابان استقلال استانبول پیدا کنید.

این خیابان جای برای عکاسی: خیابان استقلال برای گرفتن عکس های یادگاری جای مناسبی است و مناظر زیبای شلوغی خیابان و هیجان مردم شوق و هیجان شما را دو چندان می کند.

موزه درویش چرخان خیابان استقلال از مراکزی که گردشگران زیادی برای دیدن آن می روند. مراسم سنتی انجام شده در این موزه برای توریست ها جالب و دیدنی است و این مراسم سنتی جلو ه ای از بینش مولانا رابه نمایش می گذارد.

برای دیدن خیابان استقلال با تور استانبول سفر کنید همچنین برای آشنایی بیشتر از لیست و قیمت تور استانبول و همچنین جدیدترین اخبار مربوط به  تور ارزان استانبول به سایت تورزپرس مراجعه کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها