خیابان بغداد استانبول

خیابان بغداد استانبول -جاذبه های گردشگری استانبول,مراکز خرید خیابان بغداد استانبول,هتل های خیابان بغداد استانبول,خيابان بغداد در استانبول

خیابان بغداد استانبول که روزی شاهد ترک ارتش عثمانی بود. امروزه تبدیل به مشهورترین و محبوب ترین مرکز خرید استانبول شده است.خیابان بغداد استانبول از خیابان های شلوغ و زیبای شهر استانبول است. بهترین مراکز خرید استانبول در خیابان بغداد استامبول قرار دارد. و گردشگرانی که قصد خرید با برند های معروف را دارند سری به خیابان بغداد استانبول می زنند.

چرا خیابان بغداد استانبول از مراکز خرید معروف است؟

گردشگرانی که اهل خرید هستند به خیابان بغداد در شهر استانبول  آشنا هستند. در این خیابان مغازه های را پیدا می کنید که برند های معروف و مشهور مانند zara,louios vuitton tommy ,hilfigerbarbour به گردشگران ارائه می دهد.

این خیابان از خیابانهای محبوب جوان ها است. و مغازه ها و  رستوران های معروف موجود در خیابان بغداد استانبول آن را بسیار شلوغ و پر ازدحام کرده است. علاوه بر مراکز خرید با برند های معروف مراکز بهداشتی و آرایشی و زیبای نیز در این خیابان در شلوغی هر چه بیشتر این خیابان استانبول نقش داشته است.

 

از دلیل های دیگر معروف بودن خیابان بغداد برای گردشگران تور استانبول گالری های لوکس خودرو است که زیبای این خودرو ها نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. با قدم زدن در خیابان بغداد  فروشگاه های زنجیره ای و مغاز ه های با وسایل دکوراسیون های داخلی مدرن و لوکس را مشاهده می کنید. که خرید این لوازم و دکوری ها به عنوان سوغاتی گزینه خوبی است.

پس از خرید و پیاده روی طولانی برای استراحت و رفع گرسنگی در خیابان بغداد استانبول فست فود و رستوران ها با غذا های محلی و بین المللی آماده پذیرای از گردشگران تور استانبول است.

تور استانبول هر ساله ایرانی های زیادی را به شهر استانبول می برد.قیمت تور استانبول با پکیج های متفاوت ارائه شده متنوع است و شرایط هر کسی را در نظر می گیرد. همچنین تور ارزان استانبول را در تور های استامبول پیدا می کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها