هتل دبلیو استانبول

هتل دبلیو استانبول- تور ارزان استانبول .قیمت توراستانبول.توراستانبول . هتل دبلیواستانبول پنچ ستاره.تورهای استانبول. قیمت تورهای استانبول

دلیل انتخاب هتل دبلیو استانبول برای اقامت چیست ؟

هتل دبلیو استانبول از بهترین هتل های پنج ستاره استانبول است این هتل در محله بیسکتس واقع شده است که گردشگران با اقامت در این هتل به مرکز شهر نزدیک هستن و از جاهای دیدنی اطراف هتل میتوان به موزه ناوال و مسجد سینا پاشا و کاخ دولما باچه اشاره کرد که گردشگران می توانند از این مکان های تفریحی استفاده کنند.

هتل دبلیو استانبول

کارکنان این هتل به اکثر زبان های زنده دنیا تسلط دارند و شما می توانید به راحتی با این کارکنان خون گرم ارتباط برقرار کنید هتل دبلیو استانبول دارای پارکینگ و امکانات ویژه معلولین است که باعث می شود هیچ احساس کمبود رفاهی نداشته باشند هتل دبلیو استانبول دارای 140 اتاق است که تمامی اتاق هایش رابه امکانات روز از جمله وای فای رایگان و دکورسیان وچیدمان به روز که چشم همگان را به خود خیره میکند.

هتل دبلیو استانبول یکی از بهترین هتل های موجود در استانبول است که به راحتی هر چه بیشتر مشتریان خود فکر میکند که یک باشگاه بدن سازی با امکانات به روز را محیا کرده است از جمله میتوان به باغ زینتی موجود در هتل را اشاره کرد که گیا هانی از تمام نقاط دنیا را در یک مجموعه جمع آوری کرده اند واز جذابیت های هتل است.

در اطراف هتل دبلیو استانبول انواع کافه وباره ورستوران ها وجود است که به عنوان یک امتیاز برای هتل دبلیو استانبول محسوب میشود در ضمن فاصله این هتل با مرکزخرید نیسان تایسی درحدود ده دقیقه است که دیدن خالی از لذت نیست شما میتوانید خرید های خود و همچنین سوغاتی های خود را از این بازار تهیه کنید.

سایت تورزپرس از جمله سایت هایی است که در زمینه توراستانبول و جدیدترین اخبار و اطلاعات در مورد قیمت تور استانبول و مهمتر از همه اطلاعاتی هیجان امگیز در مورد تورارزان استانبول می توانید اطلاعاتی مفیدی را از طریق آن کسب کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها