تور هتل الیت وورد استانبول

تور هتل الیت وورد استانبول - تور ارزان هتل الیت وورد استانبول , قیمت تور هتل الیت وورد استانبول , تور لحظه آخری هتل الیت وورد استانبول

هتل الیت  وورد استانبول واقع در 50 متری میدان تکسیم است  که  حدود 20 کیلومتری فرودگاه بین الملی آتاترک قراردارد واز لحاظ موقیعیت  جغرافیایی  ونزدیکی آن با وسایل حمل ونقل در یکی از بهترین نقاط شهر واقع  شده است.

تور هتل الیت وورد استانبول چه امکاناتی دارید؟

هتل الیت وورداستانبول اتاق هایی با کف سنگ مرمر وموکت کاری ظریف وتلوزیون هایی با صفحه تخت دارد واز دیگر امکاناتی که میتوان به آن اشاره کرد داشتن حمام  های خصوصی باسرویس کامل اب گرم یکی ازویژگی های این اتاق ها بوی عطر کلاسیکی است  که وقتی وارد اتاق می شوید اولین چیزی است که  حس میکنید .

درهتل الیت وورد استانبول برای صرف غذا شمامی توانید به دورستورانی که غذاهایی باطعم کلاسیک ومنوی قهوه داردمراجعه کنیدو یا سفارش غذا دهید درهمان اتاق که ااقامت داریدصرف کنید وازوای فای رایگانی که دراختیارتان قرار دارد استفاده کنید.

هتل الیت وورد استانبول از سرویس کامل ومجهزباشگاه بدنسازی فیتنس را دارا است که هم برای مشتریانشان فراهم اورده است وهم کارکنان خود تا در مدت اقامتی که در این هتل هستند از آن استفاده کنند.

استخر سرپوشیده و داشتن بار که از دیگر مزایای هتل الیت وورد استانبول است که شما میتوانید اوقات خوشی درآنها سپری کنیدوازفضای اطراف ومغازه هایی که در اطرف این هتل است خرید های خود راازجمله خوراک وپوشک انجامددهید واز ساندویج فروشی های های که ساندویچ های به سبک ترکیه ای وکباب های ترکی که بوی آن هرکسی راوسوسه میکندتا از ساندویچ های موجود درآنجا را امتحان کند.

درضمن هتل الیت وورد استانبول در شب های عید ومراسما ت خاصی که ملت ترکیه دارد برنامه هایی دارد که از جمله می توان به آتش بازی ونوربازی زیبایی که دارد و چشمان هرکسی را به خود خیره میکند و این منظره زیبا را میتوان از رستوران هتل الیت وورداستانبول به هنگام صرف شام مشاهده کردولذت برد ازمنظره زیبای بیرون رستوران استفاده کرد.

سایت تورزپرس ازسایت های منبع در زمینه تور استانبول است که میتوانیددرزمینه های تور ارزان استانبول و همچنین جدیدترین قیمت تور استانبول اطلاعات مفیدی به دست بیاورید و همچنین شما میتوانید قیمت تور هتل الیت وورد استانبول را به دست بیاورید.

تورهتل الیت وورد استانبولموارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها