هتل هیلتون استانبول

هتل هیلتون استانبول - تورهتل هیلتون استانبول , تور ارزان هتل هیلتون استانبول,قیمت تور هتل هیلتون استانبول,تور هتل هیلتون استانبول نوروز,هتل هیلتون استانبول بهار

هتل هیلتون استانبول هتل پنج ستاره شناخته شده در جهان می باشد که بسیار طرفداران زیادی دارد ، این هتل تنها 10 قدم با میدان تقسیم و 5 دقیقه پیاده با مترو واقع در این میدان فاصله دارد و دارای امکانات بسیار عالی و متفاوتی می باشد که از دیدگاه کاربران امتیاز بسیار بالایی را کسب نموده است و همه از کیفیت و امکانات هتل راضی بوده اند حا این سوال پیش می آید :

هتل هیلتون استانبول چه امکاناتی دارد؟

در واقع این سوال همیشه وجود دارد که هتل هیلتون چه امکانات و کیفیتی دارد که همه را راضی نگه می دارد در این قسمت سعی می کنیم که شرح کوتاهی از این هتل را دشاته باشیم :

این هتل علاوه بر موقعیت جغرافیایی خوب که بسیار مناسب مسافران است امکانات فوق العاده ای دارد ، از زیبایی های این هتل داشتن منظره ای زیبا از بالکن و رستوران های هتل است که نمایی زیبا به تنگه بسفر و طبیعت اطراف آن دارد که بسیار برای دیدن ترکه و استانبول خوب است ، این هتل اتاق های بسیار عالی دارد و هر اتاق دارای یک پنجره بزرگ ، اتاق نشیمن جدا و دلباز و سرویس بهداشتی لوکس و وای فای رایگان می باشد.

هتل هیلتون استانبول دارای چندین رستوران است که در آن غذاهای مختلف ژاپنی ، دریایی ، هندی ، گوشت کبابی و ... سرو می شود و لازم به ذکر است که منو جداگانه ای نیز برای کودکان نیز دارا است و واقعا غذاهای خوش مزه ای دارد.

این هتل همچنین دارای باشگاه بدنسازی ، زمین تنیس ، تمرین روزانه ایروبیک و ... برای ورزشکاران می باشد و حمام ترکی آن بسیار مجهز و عالی است و جایی است برای یک ریلکس کردن عالی که آن را به شما نیز پیشنهاد می دهیم.اطراف هتل رستوران ها ، کافه ها و بوتیک های زیادی می باشد که می تواند توجه شما را جلب کند.

شایان به ذکر است که هتل هیلتون استانبول 20 کیلومتر از فرودگاه بین المللی فاصله دارد.

امیدوارم که اطلاعات کافی درباره این هتل به دست آورده باشید همچنین شما می توانید اطلاعات دیگر هتل ها ، قیمت تور استانبول  و همچنین  تور ارزان استانبول و تمامی  تور استانبول ارائه شده  را در بانک تور تورزپرس مطالعه نموده و اطلاعات کافی درباره این تور را به دست آورید.

 



موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها