موزه یخی استانبول

موزه یخی استانبول - مناطق دیدنی استانبول,جاذبه های گردشگری استانبول,موزه های استانبول,استانبول موزه یخی ,دیدنی های استانبول

برای توریست های ترکیه آگاهی از لیست بهترین مکان ها و مناطق جذاب مهم است. شهر استانبول از موزه ها و بنا های تاریخی بسیاری برخوردار است. موزه یخی استانبول از مناطق جذاب و دیدنی استانبول است. دیدن این موزه برای هر گردشگری جالب و شگفت آور است.

آیا تاکنون از موزه یخی استانبول دیدن کرده اید؟

بیشتر توریست های شهر استانبول به دنبال مراکز خرید و مناطقی برای تفریح در سواحل هستند.  آثار و بناهای تاریخی شهر استانبول برای بیشتر مردم گردشگر نا آشنا است.در استانبول علاوه بر تفریحات در سواحل  ترکیه محل های برای گذراندن اوقاتی خوش ساخته شده است. مثلا موزه یخی استانبول از جمله مکان های زیبای استانبول است که دیدن آن برای گردشگران لذت بخش و شگفت انگیز است. موزه یخی استانبول از اولین موزه های یخ دائمی در جهان است. حدود هفتاد تن یخ برای مجسمه ها و پیکر های تراشیده شده از سوئد آورده شده است. و 100 تن یخ برای ساخته شدن تونل ها و دیوارهای موزه یخی استانبول استفاده شده است. این موزه با صرف هزینه ای معادل بیست میلیون دلار از یخ جلو های هنری به وجود آورده است.در این موزه مسیرهای قایقرانی و راه آبی نیز از جمله مناظر دیدنی این موزه است. 

موزه یخی استانبول

موزه یخی استامبول در کجا واقع شده است؟

این موزه از لحاظ جغرافیای در مرکز خرید فروم قرار دارد. و در منطقه بایرام پاشا واقع شده است. این موزه از بخش های مختلفی تشکیل شده ابتدا با ورود به این موضوع با مجسمه های وایکینک ها روبه رو می شوید. در موزه یخی استانبول 34 پیکر وایکینک و کشتی در ابتدای ورود به موزه دیده می شوند . در بخش دیگر موزه طبیعت قطب شمال شبیه سازی شده است.

در تور استانبول بهاری و تابستانی دیدن این موزه و درجه حرارت پایین آن بسیار مطبوع و دل پذیر است.

برای دیدن قیمت تور استانبول و آگاهی از تور ارزان استانبول به سایت تورزپرس مراجعه کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها