هتل دیوان استانبول

هتل دیوان استانبول - تور هتل دیوان استانبول , تور ارزان هتل دیوان استانبول , قیمت تور هتل دیوان استانبول , تور لحظه آخری هتل دیوان استانبول

استانبول شامل هتل های فراوانی است که انتخاب هتل از بین این هتل ها بسیار دشوار و سخت است ولی از بین این هتل ها مخصوصا هتلهای 4 ستاره هتل دیوان استانبول بسیار هتل خوبی است و یکی از پیشنهاد های ما می باشد

چرا هتل دیوان استانبول را انتخاب کنیم ؟

این هتل در موقعیت مناسبی در میدان تکسیم واقع شده است که دسترسی مناسبی به اقصی نقاط شهر دارد و شما دسترسی مناسبی به وسایل حمل و نقل عمومی خواهید داشت.

هتل دیوان استانبول دارای معماری بسیار لوکسی می باشد که باعث شگفتی شما خواهد شد همچنین استخر سربسته این هتل یکی از بهترین استخرها در استانبول می باشد از دیگر امکانات بسیار عالی این هتل حمام استانبولی است که مناسب ریلکس کردن بعد از یک روز سخت و دشوار می باشد همچنین این هتل دارای سالن ماساژ و اسپا است که طرفداران زیادی را دارد.

اتاق های هتل بسیار زیبا و آرامش بخش است و شامل وای فای رایگان ، تلوزیون ال سی دی ، دستگاه اتصال آی فون و آی پاد ، سرویس بهداشتی بسیار لوکس ، تراس بسیار آرامش بخش و دلپذیر  ، مینی بار و ... که برای استراحت در هتل بسیار عالی است.

هتل دیوان استانبول دارای رستوران و کافه های خوبی است مخصوصا رستوران ژاپنی آن که غذاهای ژاپنی دلپذیری را سرو می نماید و یک خبر خوب برای ورزشکاران این هتل دارای سالن مجهز بدنسازی و فیت نس می باشد.

این هتل 20 کیلومتر از فرودگاه بین المللی آتاترک فاصله دارد و یکی از بهترین جنبه های این هتل این است که می توانید با هر زبانی با مسئولان صحبت کنید حتی زبان فارسی.

شما می توانید درباره هتل های دیگر در بانک تور تورز پرس مطالعه فرمایید همچنین قیمت تور استانبول و کسب اطلاع از  تور ارزان استانبول و نرخ جدترین  تور استانبول را می توانید قیمت هایشان را با تعرقه ها و قیمت ها و هتل های متفاوت مشاهده نمایید.

هتل دیوان استانبول



موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها