کاخ دلمه باغچه استانبول

کاخ دلمه باغچه استانبول - جاذبه های گردشگری استانبول,مناطق دیدنی استانبول,استانبول کاخ دلمه باغچه,تور استانبول کاخ دلمه باغچه

استانبول با مناطق دیدنی و جذاب خود همواره موفق به جذب توریست ها و گردشگران ایرانی شده است. برای بیشتر افراد اهل سفر و گردشگران به کشور ترکیه بناهای تاریخی جذاب آن شناخته شده است. از جمله این آثار تاریخی کاخ دلمه باغچه استانبول است. از کاخ های معروف ترکیه و بسیار پربازدید است. و گردشگران تور استانبول هر سال مجذوب زیبای و معماری خاص خود می کند.

آیا به دنبال اطلاعات از بنای معروف کاخ دلمه باغچه استانبول هستید؟

کاخ دلمه باغچه استانبول از بناها و معماری عثمانی است که به دستور سلطان عبدالمجید در قرن نوزدهم میلادی ساخته شده است. بنای کاخ دلمه باغچه استانبول در زمینی به مساحت 110 هزار متر مربع  بنا شده است. از جمله وسایل گرانبها و مجلل که در این کاخ خود نمایی می کنند، چلچراغ بلور بوهمی است. این چلچراغ را ویکتوریای اول به این کاخ هدیه کرده است. در تور های استانبول از جمله مناطق مورد توجه شده است.این کاخ از سه بخش ساختمانی تشکیل شده است که بخش اول آن مربوط به حریم شاهنشاهی است و قسمت برای کارمندان در نظر گرفته شده است و بخش سوم برای خدمت کاران و مستخدمان ساخته شده است.

کاخ دلمه باغچه استانبول

آیا بناهای تاریخی استانبول در توریست پذیر بودن آن تاثیری دارد؟

قدیمی بودن هر شهر و داشتن بنا های تاریخی می تواند در توریست پذیر بودن آن شهر تاثیر گذار باشد. شهر استانبول با قدمت تاریخی و داشتن بناهای افسانه ای با معماری های جذاب می تواند در اولویت پذیرش گردشگر باشد. تور استانبول سالانه گردشگران ایرانی بسیاری را پذیرا می باشد. شهر استانبول با جاذبه های غنی گردشگری در اولویت تبلیغات آژانس ها ی مسافربری است. تور استانبول با توجه با امکانات ارائه شده در تور با هزینه های گوناگون و پکیج های متنوع به گردشگران ارائه می شود. قیمت تور استانبول با بنا های تاریخی معروفش در زمان های مختلف سال متفاوت می باشد. 

تور ارزان استانبول سالانه شما را با مناطق دیدنی استانبول آشنا می کنند.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها