هتل سلطان های استانبول

هتل سلطان های استانبول - قیمت هتل سلطان های استانبول , نرخ قیمت هتل سلطان های استانبول, قیمت هتل سلطان های استانبول ارزان,

هتل سلطان های استانبول دارای چه امکاناتی میباشد؟

همان طور که می دانید استانبول از کشور های توریستی به حساب می آید و برای ایرانیان نیز بسیار محبوب می باشد , هتل سلطان های استانبول نیز در بین ایرانیان و هم گردشگران بسیار محبوب می باشد. 

همان طور که در بالا گفته شد استانبول از پرطرفدار ترین ها می باشد ولی بعد از سفر به استانبول و یا هر تور دیگری شما باید جایی برای اقامت خود تعیین کنید.

هتل سلطان های استانبول

انتخاب هتل به نظر من نکته ایی مهم در سفر شما میباشد تا پس از یک روز مکانی برای استراحت وجود داشته باشد .

استانبول دارای بناهای تاریخی شگفت انگیزی می باشد که با دیدن کردن از آنها گویی به تاریخ سفر کرده اید. بناهایی که چشم هر بیننده ایی را به خود خیره می کند.

اما بعد از اینکه به استانبول سفر میکنید نکته ی مهم انتخاب هتل است که اگر خوش سلیقه باشید حتما  هتل سلطان های استانبول را انتخاب خواهید کرد .

این هتل که در منطقه ی خوبی از  تور استانبول واقع شده است  و از هتل هایی می باشد که دارای معماری قدیمی استانبول می باشد .

با اقامت در این هتل گویی به قسمتی از تاریخ سفر کرده اید. این هتل در نزدیکی مسجد آبی استانبول واقع شده است .

اتاق های هتل دارای رنگ های گرم و زیبایی هستند که در واقع مرمت شده هستند همچنین مبلمان های چوبی بی نظیری در اتاق ها چیده شده است. 

کف تمامی اتاق ها پارکت می باشد و حمام هایی گرم و زیبا هم در هر اتاق قرار داده شده است تا مسافران از سفر خود لذت ببرند. 

هر روز در اتاق صبحانه صبحانه های بین المللی برای مسافران مهیا می شود تا گردشگران صبحانه ایی مفصل میل کنند.

در این هتل چای و قهوه به صورت رایگان میباشد. برای غذای این هتل معمولا غذاهای محلی و سنتی سرو میشود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هتل های استانبول و رستوران ها و اطلاعات مختلف در مورد تور های مختلف و قیمت تور استانبول و مهمتر از همه اطلاعاتی در مورد تور استانبول ارزان به سایت تورزپرس مراجعه کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها