معرفی استانبول

معرفی استانبول-تور استانبول|قیمت تور استانبول |تور ارزان استانبول|آب و هوای استانبول |رستوران های استانبول|بهترین هتل های استانبول|مکان های دیدنی استانبول

معرفی استانبول برای گردشگران 

معرفی استانبول :: ترکیه یک نام شناخته شده در آسیا و سرتاسر جهان است کشوری که به دلیل داشتن میراث فرهنگی و تاریخی بسیاری که دارد  آن را موزه فضای باز می نامند شهرهای  توریستی ترکیه مانند استانبول ,آنتالیا و آنکارا را اغلب می شناسند وگردشگران برای دیدن مناظر زیبای آنها هرسال مشتاق تر از قبل برای مسافرت به استانبول برنامه ریزی می کنند .

استانبول یکی از شهرهای توریستی ترکیه است  که به سرعتی باورنکردنی در جذب گردشگران رسیده است و مسافرت به آن شاید در لجظه اول گیج کننده باشد ولی خیلی زود متوجه خواهید شد این شهر اوراسیای چقدر جذاب و لذت بخش است.

در استانبول همه چیز برای بهره مند شدن از یک سفر لذت بخش و به یادماندنی مهیا است از بنادر زیبا و ساحل های باورنکردنی تا مکان های طبیعی زیبا و بازارهای قدیمی و مدرن !

استانبول شهری با 4 فصل مجزاست و میتوانید برحسب آب و هوای دلخواهتان به استانبول سفر کنید .

توصیه میکنم در سفرتان به استانبول حتما از مکان های دیدنی فوق العاده زیبایش چون مسجد ایاصوفیه ،مسجد آبی ,کاخ توپکاپی و بازار بزرگ دیدن کنید و هم چنین اگز در زمستان به استانبول می روید مرکز اسکی را فراموش نکنید .

آیا سفر به استانبول پر هزینه است ؟

یکی از دلایلی که گردشگری با تور استانبول و مسافرت به این شهر زیبا به محبوبیت بالای رسیده است مناسب بودن هزینه های سفر به استانبول است از بلیت تور استانبول تا اقامت در هتل ها و خرید از مراکز خرید در استانبول هزینه ها مقرون به صرفه است همچنین میتوانید برای کمتر بودن هزینه ها از تورهای ویژه و آفردار استفاده کنید .

 ذکر این نکته الزامی است قیمت تور استانبول به زمان و خدماتی که برای سفرتان در نظر میگیرید بستگی زیادی دارد.

برای اطلاع از تمامی تورهای استانبول و تور ارزان استانبول  برای شرکت های مختلف هواپیمایی می توانید به سایت تورزپرس مراجعه کرده و از تمامی اطلاعات لازم برای داشتن یک سفر بدون دغدغه و هم چنین آخرین نرخ تورهای استانبول و تورهای ویژه اطلاع پیدا کنید .

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها