گوا

گوا - تور گوا | قیمت تور گوا | تور ارزان گوا | تور گوا ارزان | تور گوا قیمت | سفر به گوا | تور گردشگری گوا | تور مسافرتی گوا

گوا کوچکترین ایالت هند با اختلاف قابل توجهی نسبت به دیگر ایالت هاست ولی جذابیت قدرتمند این جزیره به حدی است که کوچکی آن را متوجه نمی شوید . شما در بدو ورود به گوا تفاوت را حس خواهید کرد ، دریایی فوق العاده درخشان با آسمانی با افق های بسیار زیبا که بسیار چشم نواز و آرامش بخش است. مساحت گوا 1429 مایل مربع است و جمعتی بالغ بر یک و نیم میلیون نفر را دارا می باشد.

گوا

آب و هوای گوا

گوا در اکثر رو زهای سال آب و هوایی استوایی ، گرم و مرطوب  دارد . در تابستان درجه حرارت بسیار بالا می رود و ممکن است به 33 دجه سانتی گراد یا بالاتر نیز برسد. باران های موسمی بین ماه های ژوئن تا سپتامبر ( خرداد تا شهریور ) می بارند  گوا زمستان های کوتاهی دارد و بین ماه های دسامبر تا فوریه به مدت 1 ماه که درجه حرارت به 25 درجه سانتی گراد می رسد.

بهترین زمان برای سفر به گوا

تور گوا در تمام فصول سال خوب است هرچند که بیشترین زمان بازدید بین اکتبر تا ژانویه ( مهر تا دی ) است. هرچند که گوا در فصل باران های موسمی نیز از لحاظ مالی بسیار مناسب است زیرا هتل ها بهترین تخفیف ها را در این فصل ارائه می دهند.

جاذبه های توریستی گوا

گوا با اینکه کوچک است ولی جاذبه های تورستی بسیار زیادی دارد و در این ایالت کوچک ساحل های بسیار زیبا ، بازار های مختلف و مکان های مذهبی پیدا خواهید کرد و یک مقصد توریستی واقعا مناسب است البته ما در اینجا چندی از این مکان ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

  1.  Dudhsagar Waterfalls : اگر شما عاشق طبیعت هستید این آبشار بسیار زیبا را به شما معرفی می کنیم ، طبیعتی بکر و زیبا با آبشاری فوق العاده و یکی از بهترین مناطق دیدنی گوا.
  2. تور فیل : با فیل ها به تور بروید و با خانواده و دوستان خوش بگذرانید که شامل فیل سواری عالی می باشد که بسیار سرگرم کننده و زیباست
  3. Baga Beach : ساحل باگا مرکزی ترین جاذبه ی گردشگری در گوا می باشد که تمام مسافران را به خود جذب می کند و شما از دیدن این ساحل زیبا با قایق های ماهی گیری لنگر انداخته شگفت زده خواهید شد.

جاذبه های گردشگری گوا

درباره گوا بیشتر بدانیدموارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها