هتل الیت وورد استانبول

هتل الیت وورد استانبول - هتل الیت ورد استانبول , هتل الیت ورد استانبول 5 ستاره , تور استانبول, نرخ هتل الیت ورد استانبول, امکانات هتل الیت ورد استانبول, هتل الیت ورد استانبول ترکیه

هتل الیت وورد استانبول چطور هتلیه؟!

استانبول یکی از مقاصد گردشگری بسیار مهم در دنیا به حساب می آید هرساله تعداد زیادی از افراد با تور استانبول سفر می کنند .هتل الیت وورد استانبول هم این میان نقش مهمی دارد که در ادامه به آن میپردازیم.

 

اما نکته ی مهمی که در این سفر باید به آن توجه داشته باشید هتل های استانبول است بله شما باید برای اقامت خود هتلی رزرو کنید تا بتوانید ساعاتی در آنجا استراحت کنید.

گاهی اوقات این هتل ها انقدر خوب هستند که خودشان از مقاصد گردشگری به حساب می آیند و گردشگران نه تنها برای استراحت بلکه برای تفریح ساعات بسیاری را در این هتل ها می گذرانند.

یکی از این هتل ها هتل الیت وورد استانبول می باشد که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

 

هتل الیت وورد استانبول

این هتل از هتل های لوکس و 5 ستاره در  استانبول به حساب می آید که در میدان تقسیم واقع شده است که بهترین مکان برای یک هتل می باشد.

هتل الیت وورد استانبول از نظر موقعیت مکانی که قرار گرفته عالی میباشد زیرا به همه قسمت های استانبول دسترسی دارد.

همچنین این هتل در بهترین نقطه از شهر واقع شده است شما به راحتی میتوانید به سالن های تئاتر , سینماهای شهر, مراکز خرید دسترسی داشته باشیم همچنین رفت و آمد به قسمت های استانبول با اقامت در این هتل هم راحت می شود زیرا در نزدیکی ایستگاه های اتوبوس و مترو  می باشد .

همچنین نکته ی خیلی مهم دیگری که این این هتل دارا می باشد این است که با فرودگاه بین المللی آتاتورک 50 کیلومتر فاصله دارد و این برای گردشگران ایرانی ارزشمنمد میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه هتل های استانبول و چارتر ها و تور استانبول به سایت تورزپرس مراجعه کنید. اگر بخواهید همراه با تور استانبول هتل الیت وورد استانبول را هم رزرو کنید قیمت تور استانبول شما هم بالا خواهد رفت که ارزشش را دارد.

ساییت تورزپرس اطلاعات جامعی در مورد بهترین و محبوب ترین هتل های استانبول دارد همچنین سفر نامه های بسیار عالی در مورد تور استانبول هم دارد.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها