قیمت تور استانبول اردیبهشت 96

قیمت تور استانبول اردیبهشت 96 - هزینه سفر به استانبول اردیبهشت 96,قیمت تور ارزان استانبول اردبهشت96,تور لحظه آخری استانبول اردیبهشت96

چرا قیمت تور استانبول اردیبهشت 96 نسبت به ماه های دیگر کمتر است؟

 قیمت تور استانبول در اردیبهشت ماه نسبت به ماه های دیگر ارزان تر است. اردیبهشت فصل پایان ترم مدارس و دانشگاه هاست . در اردیبهشت با کاهش حجم مسافرت های ایرانیان به استانبول مواجه هستیم . چارت های استانبول در اردیبهشت با استقبال کمتری روبه روست . و این از دلایل اصلی ارزان بودن قیمت تور استانبول اردیبهشت 96 است . 

چرا تور استانبول از استقبال زیادی در دنیا به ویژه ایرانیان برخوردار است؟

شهر استانبول از شهرهای مشهور توریست پذیر در جهان است. این شهر دارای مناطق دیدنی و سواحل زیبا در فصل بهار است. تور استانبول در ایران همواره مورد توجه مردم هست. سالانه جمعیت زیادی از ایران به استانبول سفر می کنند. کنسرت های خوانندگان معروف باعث داغ تر بودن بازار تور های استانبول است. از دیگر دلایل استقبال تور استانبول ارزان بودن این تور برای گردشگران ایرانی نسبت به دیگر تورهای خارجی است. به ویژه قیمت تور استانبول اردیبهشت 96 بسیار مناسب برای ایرانیان است چون هم سفری به کشوری اروپای داشته باشند. در حالی که هزینه های این سفر نسبتا ارزان تر از هزینه هر سفر خارجی دیگر برای ایرانیان است . ارزان بودن هتل ها در اردیبهشت نیز از دیگر دلایل پر بازدید بودن تور استانبول است.

بهترین فصل برای مسافرت به استانبول چیست؟  

ترکیه کشوری سرد است بنابراین اکثر گردشگران فصل بهار و تابستان را برای مسافرت به استانبول انتخاب می کنند .در بهار و تابستان استانبول هوای مطبوع و دلپذیر دارد. گردشگرانی که تمایل به تفریحات آبی دارند و قصد استفاده از سواحل استانبول را دارند . فصل بهار و تابستان را برای سفر به استانبول انتخاب می کنند. و ایرانیانی که تمایل به سفری ارزان تر دارند . معمولا دو ماه آخر بهار را برای مسافرت انتخاب می کنند . در اردیبهشت و خرداد قیمت تور استانبول ارزان تر از ماه های تابستان است . در تابستان با شروع تعطیلات تابستانی هجوم مسافران بالاتر از دیگر ماه هاست.گردشگرانی که به دنبال سفری مقرون به صرفه هستند اردیبهشت ماه را برای سفر به استانبول انتخاب می کنند. تور ارزان استانبول اردیبهشت 96 از تمام ماه های فصل تابستان و بهار ارزان تر است.

برای اطلاع دقیق از قیمت تور های داخلی و خارجی به ویژه قیمت تور استانبول اردیبهشت 96 به سایت تورزپرس مراجعه کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها