تور ارمنستان کریسمس

تور ارمنستان کریسمس - تور ارمنستان, قیمت تور ارمنستان کریسمس, نرخ تور ارمنستان کریسمس, تور گردشگری ارمنستان کریسمس, تور مسافرتی ارمنستان کریسمس

تور ارمنستان کریسمس  ارزان میشود؟

اگر میخواهید  جواب سوالتان را بگیرید مطلب را تا آخر بخوانید تا  متوجه شوید تور ارمنستان کریسمس به چه قیمتی میرسد و چرا ؟!

ارمنستان در واقع کشوری تاریخی است که در تقاطع اروپا و آسیا قرار گرفته است. فرهنگ این کشور بسیار غنی می باشد و به 3500 سال پیش بر می گردد بناهای تاریخی و مناظر کوهستانی که در ارمنستان واقع شده اند نیز همین قدمت را دارند.

هر ساله تعداد زیادی از گردشگران با تور ارمنستان سفر می کنند و در آداب و رسوم غنی و مناظر و شگفتی های ارمنستان غوطه ور میشوند .

مردم خون گرم و مهمان نواز ارمنستان و مکان های تاریخی  جذابیت گردشگری این کشور را دو چندان کرده است.

جاذبه های گردشگری بر قیمت تور ارمنستان کریمس اثر دارد؟

بهترین مکان در ارمنستان  برای گردش بزرگترین شهرستان آن یعنی یروان است که پایتخت ارمنستان هم می باشد.

یروان علاوه بر بزرگ بودن شهری تاریخی و با معماری بسیار عالی  نیز می باشد . کطیبه  اورارتور که با خط میخی نوشته شده است نیز در این شهر واقع شده است.

تور ارمنستان  کریسمس

این کتیبه نشان می دهد که ارمنستان قدمتش حتی از رم هم بیشتر است .

یروان پر است از کافه ها و پارک ها و رستوران های دنج و زیبا ,  برای افراد ی که می خواهند ساعاتی در آرامش در گوشه ایی تنها باشند.

قلب پایتخت یروان میدان جمهوری است که توسط معمار معروف الکساندر ساخته شده است  و بسیار هم زیباست.

میدان جمهوری تقریبا چیزی مانند میدان نقش جهان ماست اگر با تور ارمنستان سفرکنید و به میدان جمهوری نروید پول خود را هدر داده اید.

کلیسای اچمیازدین نیز یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ارمنستان است که اولین مسیحیان ارمنستان در این کلیسا به عبادت پرداخته اند.

این کلیسا از نظر معماری نیز بسیار فوقالعاده است . بعد از این میدان زیبا نوبت به صومعه تاتیو می رسد.

این صومعه حدود 4 ساعت با ارمنستان فاصله دارد ولی این دیر رسیدن ارزش دارد , بعد از غبور از تنگه ی عمیق  و مشاهده مناظر زیبای اطراف صومعه به صومعه می رسید .

هنگامی که برای دیدن از این صومعه رفتید متوجه خواهید شد که بنای این صومعه و جایی که قرار گرفته است مانند داستان های افسانه ایی میباشد.

دیدن این صومعه را از دست ندهید به نظرتان این دو بنای فوق العاده ایی که تا به حال گفته شد در قیمت تور ارمنستان کریسمس تاثیر ندارد؟

اگر جوابتان منفی است ادامه مطلب را هم بخوانید تا قانع شوید:

دریاچه سوان که در 66 کیلومتری شمال شرق یروان قرار دارد این دریاچه از جاذبه های خیره کننده ی ارمنستان به حساب می آید.

دریاچه سوان در تابستان هم برای مردم محلی و هم برای گردشگران مکانی مطلبوب و محبوب برای تفریح و استراحت می باشد.

همچنین یکی از مرتفع ترین دریاچه های دنیا نیز محسوب میشود , ماهی قزل آلا در این دریاچه فراوان است .

مردم محلی اطراف سوان غذایی با قزل آلا درست میکنند که حتما باید این غذا را امتحان کنید و از خوردن آن سیر نخواهید شد.

ماجرا جویی با قایق های بادبانی بر روی این دریاچه مرتفع به شما اجازه می دهد تا خاطره ایی خاص را برای خود رقم بزنید.

دریاچه سوان به مروارید هم مشهور است مناظر اطراف دریاچه هم خود به تنهایی یکی از جاذبه های ارمنستان محسوب می شود.

وقتی بر روی آب های نیلگون این دریاچه مشغول قایق رانی هستید دیدن کوهستان های اطراف شما را هیجان زده خواهد کرد.

عبور سلیم یکی دیگر از مکان های جذاب ارمنستان است که هنگام برگشت از دریاچه سوان به آن بر خواهید خورد .

این مسیر زیبا که قسمتی از  همان جاده ی ابریشم معروف است و همان طور که قبلا محل استراحتی برای کاروان ها بوده است امروزه هم هنگام برگشت از سوان این مسیر برای استراحت عالی است .

این مسیر علاوه بر تاریخی بودن سر سبز و در کنار دره ایی سر سبز قرار گرفته است و دیدین کردن از آن تجربه ایی شیرین خواهد بود.

نوبت به یکی از زیباترین مکان ها در ارمنستان میرسد جرموک , محلی برای درمان با آب گرم می باشد, آب و هوای این منطقه عالی و معتدل است و آب معدنی عالی دارد که از نوشیدن آن سیر نخواهید شد.

تا اینجای مطلب قانع شدید که قیمت تور ارمنستان کریسمس نباید ارزان باشد؟

رابطه ی بین آب و هوا و قیمت تور ارمنستان کریسمس:

ارمنستان دارای آب و هوای کوهستانی می باشد و در تابستان ها هوا گرم و زمستان ها هوا سرد می باشد.

در ارمنستان آب و هوای نقطه به نقطه با یکدیگر متفاوت می باشد, این موضوع به دلیل اختلاف ارتفاع می باشد که باعث شده از شمال به جنوب آب و هوا متغیر باشد.

به عنوان مثال آب و هوای گیومری و ایروان با اینکه تنها 122 کیلومتر با یکدیگر فاصله دارند  ولی گیومری خیلی سرد تر از ایروان می باشد.

زمستان فصل جالبی برای دیدن کردن از ارمنستان نیست چون مناظر زیبای ارمنستان پوشیده از برف هستند و هوا نیز بسیار سرد میشود.

البته باید اینجا خدمتتون عرض کنم با اینکه تور ارمنستان کریسمس در زمستان است اما متاسفانه ارزان نیست زیرا با کریسمس همراه است.

قا عدتا تور ارمنستان در زمستان نسبت به فصول دیگر ارزان تر خواهد شد برای مشاهده لیست قیمت های باور نکردنی به تورزپرس مراجعه کنید.

اواخر ماه مه و ژئوئن بهترین زمان برای سفر به ارمنستان میباشد در اواخر سپتامبر و اکتبر هم زمان های پر بازدید ارمنستان میباشد.

نزدیک به عید نوروز هم تور ارمنستان به دلیل کنسرت هایی که توسط ایرانی ها در این مکان برگزار میشود  گران تر میشود و از ماه های شلوغ ارمنستان است.

پاییز فصل رنگارنگ و رمانتیک در ارمنستان میباشد اواخر بهار و تابستان هنگامی که گل ها و درختان هنوز سرسبز هستند دیدن کردن از مناظر ارمنستان جالب است.

اگر به دنبال سفر با تور ارمنستان هستید باید چند کار مهم انجام بدهید اول به سایت تورزپرس مراجعه کنید و لیست قیمت ها را ببینید و عد با توجه به جیب محترم یکی از تور ها را انتخاب کنید .

نکته ی مهم بعدی اینکه برای دیدن کردن از ارمنستان 15 روز زمان نیاز دارید پس چمدان خود را 15 روزه جمع آوری کنید.

در ارمنستان چه غذاهایی بخوریم؟

سرکیس حلوا یکی از خوراکی های معروف ارمنستان است که در ولنتاین پخته می شود و در واقع نوعی افسانه می باشد .

این داستان به این صورت است که جوانان این حلوا را قبل از رفتن به رختخواب میخورند و هیچ آبی هم نمیخورند و تشنه می خوابند تا عشقشان به خوابشان بیاید.

در واقع آب همان دلبر می باشد .که جوانان در خواب خواهند دید البته ما این مطلب را در حد افسانه انتشار داده ایم برای اطلاعات بیشتر و یا درست بودن یا نبودن میتوانید بیشتر مطالعه داشته باشید.

شیش کباب نیز از خوراکی های معروف است که دستور پخت آن مانند یک راز مخفی می باشد این غذا در بسیاری از رستوران ها در ارمنستان سرو میشود.

غذاهای محبوب تور ارمنستان

و حالا نوبت به کوفته می رسد این کوفته با گوشت گوساله و کره و روغن و نان پیتا درست میشود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تور ها و تور ارمنستان کریسمس به سایت بانک تور تورزپرس مراجعه کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها