تور استانبول کریسمس

تور استانبول کریسمس -کنسرت استانبول کریسمس,حراج کریسمس استانبول,قیمت تور استانبول کریسمس,خرید کریسمس استانبول,شب کریسمس در استانبول

آیا در کریسمس سفر به استانبول ایده آل است؟

در کریسمس تعداد مسافرانی که قصد سفر به استانبول را دارند بسیارند. و برای رفتن به استانبول برنامه ریزی می کنند اما در مورد آب وهوای تور استانبول کریسمس مطمئن نیستند. از طرف دیگر بازار تبلیغات تور استانبول کریسمس بیداد می کند.و همچنین در مورد قیمت بلیط و مسکن در تور استانبول سئوالاتی دارند.از جمله این سئوالات به عنوان های زیر می توان اشاره کرد.

کریسمس استانبول چه آب و هوای عمومی را دوست خواهد داشت ؟ بسیاری از سایت های گردشگری آب و هوای سرد و باران های پی درپی را در کریسمس استانبول پیشبینی می کنند. و در عین حال آن را فصلی دوست داشتنی برای مسافرت می دانند. و عقیده دارند کریسمس استانبول را فصلی عاقل است.

چه قیمتی برای یک بلیط رفت و برگشت میتوان انتظار داشت ؟  تبلیقات گسترده ای برای بلیط های ارزان از سوی آزانس های مسافرتی برگزار می شود. و اما هنوز خیلی از مسا فران سر در گم برای یک قیمت واقعی و منطقی هستند.

بودجه وهزینه کلی که برای مسافرت در تور استانبول کریسمس تا چه حد می نواند باشد؟ اکثر گردشگران به دنبال یک ایده کلی هستند. که آیا مسافرت استانبول کریسمس ارزان یا گران است.

دلیل این که تور استانبول کریسمس گزینه خوب مسافرت است؟

خیابان های استانبول کریسمس مشابه کشورهای غربی در کریسمس تزئین می شود. البته ترک ها بیشتر مسلمان و نظری به کریسمس ندارند . ولی جوی که گردشگران در استانبول کریسمس به وجود می آورند. دکوراسیون خیابان ها و فروشگاه ها رابه کشورهای غربی شباهت می کنند. همچنین می توان بابا نوئل را خیابان های استانبول کریسمس بارها دید.

تفریحات سرگرم کننده در تور استانبول کریسمس چیست؟

کنسرت در کلیسای سنت آنتوان

در تعطیلات کریسمس یکی از مکان های دیدنی و جذاب استانبول کریسمس کلیسای سنت آنتوان است. در کلیسا ها  نوع دیزاین روشنایی و زرق وبرق و خلق و خوی خوب مسافران روح کریسمس را در شما می دمد.

به غیر از یک کریسمس دلربای و پر زرق وبرق در سنت آنتوان . کنسرت های بزرگ و نوازندگان مشهور در این کلیسا اوقات خوشی را برای گردشکران فراهم می کند. از کلیسای سنت آنتوان در بی اوغلو در استانبول کریسمس لذت خواهید برد!

کیک کوچک خوشمزه کوکتل

بخش ضروری در جشن ها که به جای شیرینی ، شادی در کریسمس استانبول تزریق می کند. از شیرنی های کوچک استانبول است که دستورالعمل آن به شیرین دوستان داده می شود . از سرگرمی های خوشمزه در استانبول کریسمس است.

آتش بازی در استانبول کریسمس

در جشن کریسمس در استانبول به آسمان های دیگری نیاز است . در ساعت صفر ناگهان آسمان استانبول کریسمس محدود مشود.

و صداهای مهیبی از هر طرف شنیده میشود. هزارن نفر به آتش بازی مشغول میشون. آسمان شب استانبول به روز در مآید.سال جدید در استانبول با نور و شبی درخشان متولد می شود. اگر شما می خواهی از این نمایش لذت ببرید. بهتر به بسفر در ارتکی بروید. آتش بازی  از تفریحات سرگرم کننده بسیاری از گردشگران است. به ویژه شبهای استانبول کریسمس آماده پذیرای از آتش بازان قهار است .

سال نو حزب حوا بالیوودی

از جمله مهمانی های مجلل و سرگرم کننده در تور ارزان استانبول کریسمس برگزار میشود به مهمانی های باشگاه XLARGE اشاره کرد. جشن های پر شور با موضوع منحصر به فرد بالیود ! شادی های این مهمانی ها مخلوط با انرزی فیلم های بالیودی است . رقص های دی جی های معروف التهابی به این مهمانی می دهد. گردشگران با حالتی مست و نشئه از دیدن این مناظر  لذت می برند. شب های استانبول با مهمانی های بالیوددی گردشگران زیادی جذب خود می کند.

کنسرت های در همه جای استانبول

از شب های استانبول به عنوان یک شهر بزمی نمی توان انتظار داشت  به زودی به خواب رود. نمایش بزم وشادی در شب های استانبول باید همراه با کنسرت های خوانندگان معروف و رقا صان ادامه پیدا کند. شعار بسیاری از این خواننده گان شب های فرامش نشدنی استانبول کریسمس است!

خیابان سنتی nisantasi

اگر شما لیستی از مراکز خرید و قیمت تور استانبول کریسمس را در دست داشته باشید. خیابان nisantasi از اولین انتخاب های اول برای خرید است . این خیابان درشب استانبول کریسمس پر از  هدشگرانی است که از سراسر دنیا به ترکیه سرازیر شده است. این مکان پر از رستوران های لوکس و کافه های است . از خیابان های پر شور و بزمی است جای تعجب نیست که این خیابان از مناطق خاص استانبول است. هزاران توریست که عاشق جشن های کریسمس هستند در این مکان گرد هم می آیند. همراه شدن با جمعیت پرشور و شمارش معکوس برای شروه سال در خیابان های استانبول کریسمس لذتی فراتر از تصور دارذ.

Sultanahmet

شهرستانی جمع وجور در استانبول با مناطر خیر کننده ، پر از پارکها و باغ ها است. مسجدی  مشهور با کاشی های فیروزه ای است. با داشتن 6 مناره از بناهای تاریخی که میتواند یکی از مناطق دیدنی در برنامه استانبول کریسمس باشد.

قلعه گالیپولی

از جمله مناطق دیدنی در تورهای استانبول کریسمس قلعه گالیپونی است. این قلعه از مناطق جزاب استانبول ترکیه است که در برنامه های تور استانبول کریسمس گنجانده می شود.

تور استانبول کریسمس

تور استانبول کریسمس

کارشناسان ما شما را به مسافرت به استانبول در کریسمس توصیه می کنند. برای اطلاع از تمام تورهای استانبول به سایت تورزپرس مراجعه کنید.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها