ارمنستان

ارمنستان - تور ارمنستان | قیمت تور ارمنستان | تور ارزان ارمنستان | تور ارمنستان ارزان | تور ارمنستان قیمت | سفر به ارمنستان | تور گردشگری ارمنستان | تور مسافرتی ارمنستان

اگر در تعطیلات قصد رفتن به مسافرت را دارید پیشنهاد ما به شما تور ارمنستان که کشور فوق العاده زیبا و مذهبی –تاریخی که قبلا جز جمهوری شوروی سوسیالیستی بوده است می باشد, اگر تاریخ و طبیعت دست نخورده در بالای لیست شما باشد ارمنستان اولین مکانی است که انتخاب خواهد شد.

ارمنستان

آب و هوای ارمنستان

ارمنستان دارای آب و هوای کوهستانی و با تابستان هایی گرم و خشک (ژوئن تا سپتامبر ) و زمستان های سرد (دسامبر, ژانویه و فوریه ) می باشد و به دلیل ارتفاع بالای ارمنستان آب و هوای این کشور در فواصل کوتاه تغییر می کند , از بهار به سمت تابستان کم کم رطوبت کم میشود و حرارت هوا بالا می رود , پاییز در ارمنستان اغلب طولانی و آب و هوایی دلپذیر دارد 

بهترین زمان تور ارمنستان

زمستان در ارمنستان  بسیار سرد و برفی است و از رفتن به ارمنستان در این فصل اجتناب کنید.بهترین زمان برای تور ارمنستان به طور کلی اواخر ماه مه و ژوئن ( اردیبهشت و خرداد )  یا اواخر سپتامبر و اکتبر ( شهریور و مهر ) است.

جاذبه های گردشگری ارمنستان

ارمنستان  دارای یک دریاچه مهم به نام سوان است و یکی از مرتفع ترین دریاچه های آب شیرین بزرگ است. اگر به اسکی علاقه مند هستید و یا از اسکی بازان با تجربه هستید حتما از پیست تیساقکادزور دیدن کنید. همچنین حکاکی makaravank و قلعه Smbataberd که یک مکان جالب برای پیاده روی می باشد , صومعه Spitakavor  و دیگر صومعه های ارمنستان از مکان های تاریخی و دیدنی در ارمنستان به حساب می آید.

یکی از جاذبه های ارمنستان  صومعه ارمنستان میباشد که دارای ساختمان های به هم پیوسته بر روی لبه ی یک تنگه رودخانه و یک صخره ی عمیق تنظیم شده است. این صومعه در کنار یک قلعه دفاعی  با معماری فوق العاده واقع شده است.

کوه های قفقاز نیز از جاذبه های ارمنستان به حساب می آید با قله هایی پوشیده از برف که در شمال ارمنستان قرار گرفته است , بسیاری از بازدید کنندگان از مسیر های بین کوه ها پیاده روی میکنند و از هوای تازه  کوهستانی  استفاده می کنند و از روستاهای کوچک و عجیب و غریب بین کوه ها دیدن می کنند , این کوه همچنین دارای صومعه ها و کلیسا های بسیاری است ,  اگر به فرهنگ و تاریخ علاقه مند هستید حتما به تور ارمنستان بروید.

صومعه های ارمنستان

 

اطلاعات بیشتر از مکان های گردشگری ارمنستان 

غذا ها و رستوران های ارمنستان

تور ارمنستان بدون امتحان کردن غذای سنتی و بسیار خوشمزه lahmacun , سفر کاملی نخواهد بود , که در ارمنستان به عنوان  پیتزا ارمنستان ترجمه شده است. رستوران مرطاق ارمنستان نقطه ایی دنج و عالی برای  امتحان کردن این پیتزای ارمنستانی و دوغ تازه و محلی و لیموی تازه عالی می باشد و بهتر از این رستوران جای دیگری وجود ندارد. Old Erivan نیز رستورانی با ساختمانی بلند است برای کسانی که میخواهند مهمان نوازی, موسیقی و مواد غذایی ارمنستانی ها را تجربه کنند.

انواع غذاهای ارمنی معتبر, از جمله کباب دلمه ایی معروف و ishkhan  (قزل آلا ارمنستان) در این رستوران سرو می شود مهمانان این رستوران با سنت های ارمنستانی پذیرایی میشوند هر طبقه دارای یک سبک از موسیقی و در این رستوران باله و اپرا نیز نمایش داده میشود.رستوران پاندوک نیز یک میخانه آرام و راحت و با آرامش در ارمنستان است.

lahmacun  ( پیتزای ارمنستان )موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها