تور بلغارستان ارزان

تور بلغارستان ارزان | تور بلغارستان| تور| قیمت تور بلغارستان| نرخ تور بلغارستان| تور گردشگری بلغارستان| تور مسافرتی بلغارستان| انواع تور بلغارستان| تور لحظه آخری بلغارستان|تور بلغارستان نوروز| تور بلغارستان کریسمس

تور بلغارستان :

بلغارستان بی شک کشوری با جاذبه های فراوان می باشد, جنگل های متراکم و سواحل شنی دریای سیاه یک ثروت فوق العاده برای گردشگری به حساب می آید.برای اطلاع از قیمت ها و اطلاع در مورد تور بلغارستان ارزان به سایت بانک تور تورزپرس مراجعه فرمایید. 

 اینکه بخواهیم مشخص کنیم با تور بلغارستان به کدام مکان های گردشگری آن سفر کنید کاری بسیار دشوار می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تور بلغارستان ارزان از سایت بانک تور تورزپرس دیدن فرمایید.

در ادامه به بعضی از مکان های گردشگری  بلغارستان اشاره خواهیم کرد.

تور بلغارستان ارزان

جاذبه های گردشگری تور بلغارستان :

صومعه rila با موقعیت خیره کننده و جالب آن در دره های جنگلی از معروف ترین و بزرگترین صومعه های بلغارستان به حساب می آید. و در بین مکان های توریستی بلغارستان از بالاترین رتبه ها برخوردار است.

 با تور بلغارستان سفر می کنید دیدن از این صومعه را از دست ندهید.قدمت این صومعه به قرن 10 می رسد این بنا نیز جز میراث فرهنگی یونسکو به حساب می آید.

قلعه بلوگراد چیت نیز یکی دیگر از جاذبه های بلغارستان می باشد که در میان خوشه هایی از سنگ های عجیب و غریب واقع شده است این بنا نیز از معروف ترین بنا ها برای تور بلغارستان می باشد.

این بنا علاوه بر اینکه خود به تنهایی دارای زیبایی خیره کننده است دارای مناظر زیبایی نیز هم می باشد. این بنا نشان دهنده ی یکی از وحشی ترین جنگ ها  قیام بلوگراد چیک می باشد.

کلیسای بویانا که از میراث های فرهنگی یونسکو محسوب می شود این کلیسا به دور از زرق و برق و در تاریکی و پنهانی می باشد و بر روی دیوار های آن نقاشی هایی از قرون وسطاخواهید یافت .قبل از دیدن کردن از این مکان حتما از رزرو و یا خرید بلیط خود مطمئن شوید .

قلعه بابا ویدا نیز یکی دیگر از جاذبه های بلغارستان است از قلعه های قرون وسطایی می باشد. این قلعه افسانه ایی اشاره به سه شاهزاده خانم خواهر بلغاری دارد که دو تا از آنها ازدواج می کند و میراث خود را حیف و میل می کنند ولی سومی مجرد می ماند و این قلعه متعلق به اوست.

 بلغارستان سرشار از بناهای تاریخی و شگفت انگیز می باشد  تور بلغارستان ارزان در میان تاریخ دوستان طرفداران زیادی دارد پس عجله کنید و از سایت بانک تور تورزپرس دیدن کنید.  

مراکز خرید بلغارستان:

بلغارستان مراکز خرید بیشماری از جمله: سوفیا , پلاودیو, وارنا , بورگاس و مراکز خرید بیشمار دیگر که حتما از رفتن به این مراکز پشیمان نخواهید شد .

رستوران های بلغارستان:

رستوران رز بورگاس یکی از بهترین رستوران های بلغارستان می باشد در این رستوران بیشتر غذاهای ایتالیایی و مدیترانه ایی سرو می شود همچنین لیست شراب های این رستوران نیز معروف می باشد .

رستوران قومی بورگاس یکی دیگر از رستوران های معروف بلغارستان می باشد که در آن غذاهای دریایی یونانی سرو می شود, هیچ گونه کمبودی از نظر سرو غذاهای دریایی در این رستوران وجود ندارد.

رستوران ودنیکاتا یکی دیگر از رستوران های معروف بلغارستان است که مانند یک پارک ساحلی می باشد  هنگام خوردن غذا در این رستوران از هوای ساحلی هم لذت خواهید برد.

غذاهای معروف تور بلغارستان

غذاهای بلغارستان:

بانیتسا یکی از غذاهای پر زرق و برق بلغارستان به حساب می آید این شیرینی پر چرب را در سراسر بلغارستان پیدا خواهید کرد زیرا از شیرینی های  معروف این کشور می باشد . این شیرینی با پنیر فتا و کلم و اسفناج و سبزیجات و سیب و گردو پر می شود این نان عضو جدانشدنی از صبحانه بلغاری ها می باشد.

کباب پادشاه کوره یکی دیگر از غذاهای بلغارستان است  که با آبجو و پنیر و سیب زمینی سرو می شود.

زالاتا یکی از سالاد های معروف بلغارستان است که شامل گوجه های خرد شده و خیار و فلفل و پیاز می باشد به همراه جعفری خرد شده است این سالاد بسیار اشتها آور است .

قیمت تور بلغارستان:

تور بلغارستان در اواسط زمستان ارزان می شود زیرا دمای هوابسیار سرد می شود و نمی توان از سواحل زیبای بلغارستان استفاده کرد اما در اواسط بهار و تابستان و اوت که تعطیلی می باشد معمولا تور بلغارستان گران تر می شود . به هنگام فستیوال ها نیز تور بلغارستان گران می شود.

هتل های بلغارستان:

هتل مارینلا از هتل های پنج ستاره و لوکس بلغارستان است که در فصل پاییز معمولا قیمت ها را پایین می آورد و پایین ترین قیمت این هتل حدودا 155000  برآورد می شود.

هتل سوفیا نیز یکی دیگر از هتل های لوکس بلغارستان می باشد که گران ترین قیمت این هتل حدودا 512000 تومان است.

Hotelomschrijving  این هتل از هتل های ارزان بلغارستان است که میانگین قیمت 120000  تومان می باشد.

اگر میخواهید به بلغارستان سفر کنید به تورزپرس مراجعه کنید و نگران قیمت ها نباشید .

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها